ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ארגזי תאורה

  ארגז תאורה אלומיניום

  לכל בעל עסק יש את החזון האולטימטיבי לנראות החנות שלו. חלק, חולמים על שילוט תאורה בעיצוב הלוגו, ואחרים מסתפקים ביצירת שילוט בסיסי יותר. ואולם, אם אתם רוצים להבטיח מראה אלגנטי, קלאסי ונקי לשלט של בית העסק שלכם, אתם יכולים לבחור להשקיע בהתקנת ארגזי תאורה. ארגזי תאורה הם שלטי כניסה, עליהם מודפס על המידע אודות העסק שלכם והם מוארים על ידי מנורות לד עם בוא הערב. הפעלתם ותחזוקתם של ארגזי תאורה היא פשוטה יחסית, כמו גם העלות הנוחה יחסית. ולכן, יותר ויותר עסקים כיום פונים לעזרת חברת רפאל תעשיות שלטים, כדי לעצב ארגזי תאורה שיכולים למשוך תשומת לב לבית העסק שלהם.

  איך אפשר לשלב ארגזי תאורה בחלל העסק שלכם?

  בין אם אתם עסק קטן שרק עכשיו עושה את צעדיו בתחום, ובין אם מדובר על חנות שנייה ושלישית לרשת מצליחה ומשגשגת. כל בעל עסק יכול להשתמש בארגזי תאורה כחלק מהמערך הפרסומי והשיווקי של העסק שלו. יחד עם זאת, ישנן כמה אפשרויות לשימוש הולם במוצרים אלו:

  1. שלט כניסה – אם אתם עסק קטן שרוצה לקבל שלט כניסה מרשים, מבלי לקרוע את הכיס, אתם בהחלט תרצו לפנות לאיש מקצוע שייצור לכם ארגזי תאורה כשלטי כניסה. כיום, אפשר ליצור ארגזים מרשימים וקלאסיים, שלא יפלו מכל היבט מושקע אחר שנמצא סביבכם.
  2. חלוקה לאזורי פעילות – אם אתם מנהלים בית עסק גדול או משרד שבו כמות גדולה של אנשים, עליכם ליצור חלוקה בין האזורים השונים של החלל. לשם כך, ניתן ליצור ארגזים תאורה קטנים יחסית, שעליהם מודפס מידע ברור אודות הפעילות בחלקים השונים של החלל.
  3. תוספת לשלט מואר – לצד השלט הגדול והמרשים בצורת הלוגו העסקי שלכם, אתם יכולים ליצור גם ארגזי תאורה ועליהם להציג מידע מפורט יותר שמתאים ללקוחות שלכם. כך לא תצטרכו להשתמש בשלטים מאולתרים ותיצרו אווירה מקצועית בעסק שלכם.

  ארגזי תאורה בהזמנה אישית

  אם אתם צריכים ליצור כמה וכמה שלטים לבית העסק שלכם, ואתם רוצים לשלב גם רכישה של ארגזי תאורה, יש לפנות לחברה מקצועית ומנוסה שתסייע לכם. על כן, אל תחששו לפנות לצוות המקצועי של חברת רפאל תעשיות שלטים. עם ניסיון של 15 שנים, אנו יכולים לענות בקלות על כל הצרכים שלכם.

  ארגזי תאורה

  ארגז תאורה – מגוון אפשרויות

  ארגזי תאורה משמשים למגוון צרכים ומטרות ומיועדים להאיר תצוגה בקירות פנימיים: פסיפס, תמונות, חיפויי קיר מעוצבים ודקורטיביים המוצגים בתצוגה אנכית או אופקית, לוגואים מורכבים המשלבים תמונה וגרפיקה  ועוד. מדובר בשיטת שילוט שתופסת את תשומת הלב של העוברים והשבים, בולטת ומעבירה מסר חזק ועוצמתי שמתאים גם לעסקים, חנויות, מסעדות ופאבים וגם לקליניקות של רופאים, מטפלים ויועצים. חברת רפאל תעשיות שלטים מתמחה בעיצוב וייצור ארגזי תאורה, אותיות מוארות, אותיות תלת מימדיות ועוד מגוון סוגים ייחודיים של שלטים מוארים לעסקים.

  סוגי מסגרות בסיסיות של ארגזי תאורה

  ישנם כמה סוגים של ארגזי תאורה המיועדים לשילוט ומיתוג עסקים ומוסדות:

  • ארגז שילוט בעומק 18 מ"מ – ארגז חד צדדי המהווה תחליף מצוין לרול אפ לתצוגות, וזאת מאחר והוא ניתן להרכבה ופירוק בקלות רבה. במידה ונרצה להעביר תצוגה ללוקיישן אחר, ניתן יהיה להשתמש במוטות באורך מטר אחד בלבד ולחברם במקום התצוגה באמצעות אביזר הארכה ייעודי וכך ליצור מעמד יציב וחזק.
  • ארגז שילוט בעומק 30 מ"מ – מתאים במיוחד לשילוט קיר עומד או למחיצה הנשענת על קיר שניתן לעשות בה שימוש גם בתערוכות. מדובר בפתרון מצוין לכל מי שמתכוון להחליף תצוגה בתכיפות גבוהה. את המסגרת לשילוט ניתן להעמיד באמצעות בסיס אחיזה בעל רגל שטוחה או באמצעות רגלי בומרנג.
  • ארגז שילוט בעומק של 48 מ"מ – ארגז דו צדדי בעל 2 תמונות באותו השלט משני הצדדים של המסגרת. את המסגרת ניתן להאיר, ובאמצעות פרספקס ניתן להפריד בין צדדי השלט, או לחילופין להתקין לדים ולהפריד את הצדדים בעזרת לוח פח. את המסגרת לשלט ניתן להעמיד באמצעות רגלי בומרנג או בסיס אחיזה בעל רגל שטוחה.

  ארגזי תאורה לעסקים

  חברת רפאל תעשיות שלטים שהוקמה בשנת 2004 מעניקה שירותים מקצועיים ואיכותיים בתחום השלטים, הכוללים עיצוב וייצור ללקוחות פרטיים ולעסקים. כמו כן, החברה גם מייבאת ומשווקת שלטי לד, ארגזי תאורה, שלטי אותיות מוארות ועוד שלטים במגוון סוגים, עיצובים וגדלים. צוות החברה המנוסה והמקצועי יסייע הן בעיצוב השלטים והן בהתקנה שלהם בצורה מיומנת.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   אותיות בנויות

   חברת רפאל תעשיות שלטים מציעה לכם מגוון רחב של שלטים לכל עסק. אצלנו תוכלו לקבל פתרונות רבים של שלטים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר. אנו נכוון אתכם מהפגישה הראשונה ונדאג להתאים לכם את השלט שהכי אהבתם.

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם