ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  אותיות מוארות

  אותיות מוארות מיוחדות

  רושם ראשוני הוא החוק הכי חשוב בכל אינטראקציה אנושית. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים ליצור עניין ולמשוך אליכם קהל רב. בעולם העסקים, הבינו כבר לפני שנים רבות שאי אפשר להחליף את הרושם הראשוני בשום גורם אחר, אחרת הלקוח פשוט לא יכנס לחנות. ולכן, יותר ויותר עסקים ברחבי העולם, וגם בישראל, משקיעים מחשבה ביצירת שלטי כניסה מהממים, שמשלבים בתוכם גם אותיות מוארות וגם אלמנטים עיצוביים שונים. חברת רפאל תעשיות שלטים מתמחה ביצירת שלטים לחנויות ובשימוש באותיות מוארות. חברה זו פועלת להבטיח שכל עובר אורח יתעניין בחנות שלכם ויכנס להסתכל בה. אם חיפשתם אותיות תלת מימד הגעתם למקום הנכון! צרו איתנו קשר בהקדם.

  שילוב אותיות מוארות בשלט לעסק – כניסה מרשימה לעסק

  אם אתם רוצים לשלב אותיות מוארות בבית העסק שלכם, עומדות לרשותכם כמה דרכים לשלב אותן בעיצוב החנות הכללי:

  1. שלטים – כפי שכבר הבנתם, לשלטי הכניסה חשיבות עצומה על התנועה בחנות שלכם. ולכן אפשר לשלב כמה אותיות מוארות בשלט כניסה סטנדרטי ולהעצים את האפקט שאתם יוצרים למשיכת קהל הלקוחות.
  2. חלוקה בתוך החנות – בחנויות גדולות יש צורך ליצור הפרדה בין מחלקות שונות. והשימוש באותיות מוארות יכול בהחלט לסייע לכם להתאים את סידור החנות לצרכים שלכם. אם לדוגמה אתם רוצים לכוון את הלקוחות לתאי המדידה בחנות בגדים ניתן ליצור אות מעוצבת שתסמל את תאי המדידה לגברים ולנשים.
  3. מיתוג עסקי בתוך קניונים – בקניונים הגדולים של ישראל, עסקים קטנים לאו דווקא יפעלו במיקום מרכזי כמו החנויות הגדולות. וכפועל יוצא, העסקים הקטנים מנצלים כל שטח פרסום כדי למשוך אליהם את הקונים. בהתאם, ניתן לתלות שלט מאותיות מוארות שעליו שם המותג שלכם עם מיקום בתוך הקניון, כדי לסייע לקונים למצוא אתכם בקלות.
  4. שלטים על מבני עסקים – אם אתם רוצים לפרסם את החברה שלכם, רצוי מאוד להשקיע גם בשילוט חיצוני לבניין בו אתם עובדים. כשהלקוח מגיע לאזור הוא יכול בקלות לאתר את המיקום המדויק שלכם ולהיכנס למשרד ללא כל בעיה.

  כדי להצליח ליצור אותיות מוארות מושלמות לצרכים שלכם, יש לבחור בעיצוב הנכון. ולכן, הצוות של חברת רפאל תעשיות שלטים משלב בתהליך העבודה גם פגישה עם צוות מקצועי מעולמות העיצוב. הכול – על מנת לסייע לכם ביצירת אותיות מוארות מהממות וייחודיות, שמתאימות לגודל הרצוי לכם. כך, התמורה להשקעה שלכם באמת תהיה מושלמת ומדהימה.

  אותיות מוארות בעיצוב אישי

  כיום, ניתן להשתמש במגוון סוגי שלטים מוארים, אך הבחירה בסוג זה או אחר אינו צריך לבוא על חשבון החשיבות בהכנה מוקדמת נכונה, הכוללת חשיבה והבנה של הצרכים של העסק והתייעצות עם בעל מקצוע. גם קבלת ייעוץ וליווי מקצועיים מידי מומחים בתחום גופי תאורה ושלטים, וגם ההכנה המוקדמת מתייחסים להבדלים בין שלטים המיועדים לסביבת החוץ, לבין שלטים המיועדים לחלל הפנים: שלטים מוארים לסביבה החיצונית דורשים אמצעים להגנה על גופי התאורה, וכן עמידות בפני שחיקה וקורוזיה, בעוד ששילוט פנים מואר מתמקד במינימליזם ודיוק. חברת רפאל תעשיות שלטים הוקמה בשנת 2004 ומתמחה בהתאמה, עיצוב, ייצור והתקנה של שלטים לעסקים. אנו מקפידים להעניק שירות איכותי לבעלי עסקים ומשרדים, וזאת לצד ייבוא ושיווק שלטי לד במגוון גדלים ועיצובים.

  אותיות לד מוארות

  אותיות לד מוארות

  אותיות מוארות הן אחת משיטות השילוט הנפוצות והיעילות ביותר הקיימות בתחום תעשיית השלטים. שלטים מוארים מיוצרים, בדרך כלל, כארגזי תאורה בצורת אותיות נפרדות המתחברות למילים כמו שם העסק, סלוגן קצר וכו. שלטים שעשויים אותיות מוארות בולטים הרבה יותר משלטים אחרים, במיוחד בשעות החשיכה  בהן הראות היא מוגבלת ושלטים רבים נבלעים בה ולא תופסים את תשומת הלב של העוברים ושבים. המרווח שבין האותיות והתאורה הנפרדת לכל אות הופכים את שלטי האותיות המוארות לבולטים במיוחד גם בהשוואה לשלטים מוארים אחרים. שלט שעשוי מאותיות מוארות מספק פתרון עיצובי יעיל וייחודי לחברות שהשם והלוגו שלהן כתוב בגופן מיוחד ולא סטנדרטי. בנוסף, רבים חושבים כי שלטים מסוג זה הינם אסתטיים, מרשימים, בולטים, מזמינים ומעניקים תחושת יוקרה. אותיות מוארות מיועדות בעיקר אל עסקים שפתוחים בשעות הלילה וזקוקים במיוחד לשילוט מואר, אך גם לחברות ועסקים שמעוניינים בפרסום שיבלוט 24 שעות ביממה וישמחו להתקין שלטים מוארים. חברת רפאל תעשיות שלטים היא חברה ותיקה ומנוסה בתחום, ונציגיה ישמחו לייעץ ולהעניק שירות לכל סוגי העסקים.

  אותיות מוארות – מושכות את תשומת הלב של הלקוח

  ישנם שלל סוגים של אותיות מוארות בתחום השילוט, כאשר השוני ביניהם בא לידי ביטוי לרוב בסוג התאורה, החומר ממנו עשויות האותיות ובתהליך ההכנה שלהן. במקרים רבים, נעשה שימוש באותיות עם תאורת ניאון לד, אך ישנן גם אותיות מוארות העשויות פי וי סי מוקצף ואלומיניום. עם זאת, האותיות הפופולריות והנפוצות ביותר כיום עשויות מפרספקס. המחירים של האותיות משתנים בהתאם לסוג התאורה, החומר ממנו הן עשויות וצריכת החשמל שלהן. שלטים הכוללים אותיות מוארות ידועים כשלטים בולטים ואפקטיביים במיוחד מבחינה שיווקית, הם מאפשרים ליצור עיצובים ייחודיים שחסרים בשילוט מואר פשוט ומאפשרים למתג את החברה או העסק באופן אפקטיבי ובולט לעין.

  מומחים באותיות מוארות

  חברת רפאל תעשיות שלטים הוקמה בשנת 2004, ולאורך כל שנות פעילותה מקפידה להעניק שירות איכותי ומקצועי בייצור ועיצוב שלטים ללקוחות פרטיים ועסקיים, זאת לצד ייבוא ושיווק שלטי לד במגוון דגמים וגדלים. צוות החברה המנוסה והמקצועי יסייע לכם בעיצוב השלטים ובהתקנתם בצורה יעילה ומיומנת, וכך תסייע בפרסום ושיווק מסרים עסקיים בכל רחבי הארץ.

  אותיות מוארות לעסק

  כל עיר היא מכלול של שלטי פרסום עם הצעות שונות של סחורות או שירותים. הם תורמים להכרה קלה יותר של המותג והתמצאות של אנשים ברחובות העיר. נכון לעכשיו, אותיות מוארות לעסק הן  הפופולריות ביותר לקידומי החברה. ניתן למצוא את היישום שלהם, הן בנפרד – בצורת שלטי אותיות, והן בשילוב עם טכנולוגיות נוספות להפקת פרסום, שהשילוב עימן יעיל מאוד. למשל, אמצעי פרסום העשוי מאותיות תלת מימד מוארות – המציג את שם המותג, בשילוב עם לייטבוקס בו מופיע לוגו החברה. חברת רפאל תעשיות שלטים מכירים את כל דקויות העיצוב של שלטים מקוריים וייחודיים, ומספקים שירותים לא רק עבור עיצוב השלט, אלא גם ייצור שלו והתקנה.

  מה זה אותיות מוארות לעסק?

  אותיות מוארות לעסק בתחום הפרסום הן פתרון אוניברסלי הן עבור שלטי פרסום חוצות של חנות, מסעדה, בית קפה, משרד, והן לעיצוב פנים מקורי. ישנן אפשרויות רבות לפרסום שלטי חוצות, מלייטבוקסים פשוטים ועד באנרים בגודל גדול, אך אלו אותיות תלת מימד זוהרות שמושכות את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים לעתים קרובות יותר מאשר מדיה אחרת. ניתן להשתמש בהם לא רק בתחום העסקי אלא גם בעיצוב הפנים של הבית.

  כל היתרונות של אותיות מוארות

  אותיות מוארות לעסק מגיעות עם מספר יתרונות משלהן. הן עמידות בפני תנאים חיצוניים: שינויי טמפרטורה, משקעים, גזים עירוניים, זיהום, קרינת שמש. יש להם עמידות בפני שחיקה, מראה אטרקטיבי ואמינות. היתרונות העיקריים של אותיות פרסום הם:

  • אסתטיקה. בחירה של כל צבע, גודל, גופן, צורה של אותיות. תוספת עם תאורת LED או ניאון של כל הצדדים.
  • הרבה אפשרויות ביצוע. החל מכתובות נפרדות, ועד להתקנה יחד עם לוגואים, לייטבוקס, אלמנטים פרסומיים ועיצובים.
  • תדמית. הגברת הנאמנות למותג, סחורה מפורסמת. הזדמנות להדגיש את מעמדה של החברה ולהתבלט מול המתחרים.
  • נראות. משיכת תשומת לב העוברים והשבים מרחוק, 24 שעות ביממה. פרסום כזה נראה בבירור בשעות היום והלילה, הודות לתאורה המובנית.

  לטענת המפרסמים עצמם, סוג זה של פרסום הוא אחת מצורות הפרסום היעילות ביותר. אותיות לשלטי פרסום מתחלקות לשני סוגים עיקריים – עם ובלי תאורה. התאורה יכולה להיות פנימית וחיצונית. לבחירת השלט המתאים לכם ביותר צרו קשר עם רפאל תעשיות שלטים ותנו למקצוענים לעזור לכם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   אותיות מוארות למכירה

   כשחושבים על שלט שהוא בולט, בלתי נשכח ומיוחד, אי אפשר להתעלם מזה שאנחנו חושבים על שלט עם אותיות מוארות. אותן אותיות מוארות נותנות לשלט ממד נוסף של קיימות, של בולטות וכמובן אותו הסינוור שבגללו התחלנו להסתכל על השלט הזה. אם אתם רוצים להביא יותר אנשים אל בית העסק שלכם, נראה שמה שאתם צריכים זה שלט מואר, אחד בולט שימשוך את כל תשומת הלב. אם אתם מחפשים חברה אמינה ושירותית עם הרבה ניסיון שתכין לכם שלט מסוג זה, רפאל תעשיות שילוט הם החברה המושלמת בשביל מטרה זו.

   אותיות מוארות בשלט הבא שלכם

   כמעט כל שלט, לא משנה היכן נמצא, אפשר להוסיף לו בקלות אותיות מוארות. בין אם זה שלט גדול או שלט קטן, שילוט פנים או שילוט חוץ, אפילו שלטי חוצות, שלטי הכוונה וגם שלט עם חיתוך CNC. הצבעים של האותיות המוארות יכולות להיות בשלל צבעים, עם תאורה על כל האות או תאורת לד המאופיינת כל כך עם שנות השמונים והתשעים. האותיות המוארות אינן רק יפות, הן גם מושכות תשומת לב רבה, ובכך רבים מסתכלים על השילוט ויכנסו מיד לבית העסק. גם אם יחליטו לא להיכנס, הם יזכרו את שם החנות הודות לאותיות המוארות ויכנסו אליה בעת הצורך. כך השם של בית העסק יהיה חקוק אצל אנשים רבים במוח, וכמות גדולה יותר של אנשים תיחשף לחנות.

   על רפאל תעשיות שלטים

   ישנן חברות רבות אשר מכינות ומעצבות אותיות מוארות לשלטים, אך מעטות הן כמו רפאל תעשיות שלטים. החברה שנוסדה בשנת 2004 על ידי האחים קורקוס, נמצאת תמיד במגמת עלייה ומוכרת מאוד על ידי בתי עסק גדולים בזכות השלטים שלה. רפאל עיצבו שלטים למגוון רשתות מובילות כמו מגה בעיר, VIVINO, צומת ספרים, המקסיקני, מחסני תאורה ועוד מאות דוגמאות שאותן ודאי תמצאו כאן באתר שלנו. אם אתם מעוניינים בחברה שתכין לכם שלט בצורה המקצועית ביותר, תוך כדי שירות בלתי מתפשר שמאופיין בעמידה בזמנים ושירות מצוין עם המון לקוחות מרוצים, אנחנו ברפאל תעשיות שלטים כאן בשבילכם!

   שלטים מוארים נוספים

   שלט מואר לעסק

   אין כמו הלילות, במיוחד לבעלי העסקים שמרכז הפעילות העסקית שלהם פונה אל הרחובות הראשיים של הערים הגדולות. הישראלים שמסיימים לעבוד, יוצאים בהמוניהם לסידורים, טיולים ובילויים, ומציפים את הרחובות. ואולם, אם אתם בעלי עסקים חכמים ונבונים, אתם בוודאי יודעים שלא מספיק למקם את החנות שלכם באמצע הרחוב כדי למשוך אליה לקוחות. אתם צריכים ובעיקר רוצים לשלב גם שילוט מיוחד ובולט לעין שיכול לעזור לכם להכניס את הלקוחות לעסק. על כן, הבחירה של בעלי עסקים רבים היא להזמין שלטים מוארים לחנויות שלהם, כדי למשוך את הקהל גם לאחר רדת החשיכה. חברת רפאל תעשיות שלטים היא החברה המיומנת והוותיקה ביותר בתחום ייצור השלטים המוארים. חברה זו תסייע לכם ביצירת השילוט המדויק לצרכים שלכם, תוך שימוש בטכניקות העבודה המתקדמות והאיכותיות ביותר. אם אתם מחפשים מידע על אותיות תלת מימד צרו איתנו קשר.

   ארגזי תאורה

   ארגז תאורה אלומיניום לכל בעל עסק יש את החזון האולטימטיבי לנראות החנות שלו. חלק, חולמים על שילוט תאורה בעיצוב הלוגו, ואחרים מסתפקים ביצירת שילוט בסיסי יותר. ואולם, אם אתם רוצים להבטיח מראה אלגנטי, קלאסי ונקי לשלט...

   לשירות
   מחיר משתלם לשילוט עסקים

   שלטים מוארים יכולים להיקרא בבטחה אחד מכלי הפרסום היעילים ביותר בתקופה המודרנית. הם עדיין מושכים את תשומת הלב המוגברת של צרכנים פוטנציאליים. כאשר אתם מחפשים עבור שילוט עבור עסקים מחיר משתלם, תמצאו בעצם במגוון רחב...

   לשירות
   שלטי לד

   שילוט לד מי שאמר שאין טוב ממראה עיניים, מעולם לא שיער לעצמו עד כמה ההנחה הזו מתאימה לחיים המודרניים שלנו. ככל והשוק הולך ומתפתח, יותר מוצרים יוצאים לאוויר והשפע סובב סביבנו, כך קשה יותר לבעלי עסקים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם