ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  אותיות מוארות

  אותיות מוארות מיוחדות

  רושם ראשוני הוא החוק הכי חשוב בכל אינטראקציה אנושית. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים ליצור עניין ולמשוך אליכם קהל רב. בעולם העסקים, הבינו כבר לפני שנים רבות שאי אפשר להחליף את הרושם הראשוני בשום גורם אחר, אחרת הלקוח פשוט לא יכנס לחנות. ולכן, יותר ויותר עסקים ברחבי העולם, וגם בישראל, משקיעים מחשבה ביצירת שלטי כניסה מהממים, שמשלבים בתוכם גם אותיות מוארות וגם אלמנטים עיצוביים שונים. חברת רפאל תעשיות שלטים מתמחה ביצירת שלטים לחנויות ובשימוש באותיות מוארות. חברה זו פועלת להבטיח שכל עובר אורח יתעניין בחנות שלכם ויכנס להסתכל בה. אם חיפשתם אותיות תלת מימד הגעתם למקום הנכון! צרו איתנו קשר בהקדם.

  שילוב אותיות מוארות בשלט לעסק – כניסה מרשימה לעסק

  אם אתם רוצים לשלב אותיות מוארות בבית העסק שלכם, עומדות לרשותכם כמה דרכים לשלב אותן בעיצוב החנות הכללי:

  1. שלטים – כפי שכבר הבנתם, לשלטי הכניסה חשיבות עצומה על התנועה בחנות שלכם. ולכן אפשר לשלב כמה אותיות מוארות בשלט כניסה סטנדרטי ולהעצים את האפקט שאתם יוצרים למשיכת קהל הלקוחות.
  2. חלוקה בתוך החנות – בחנויות גדולות יש צורך ליצור הפרדה בין מחלקות שונות. והשימוש באותיות מוארות יכול בהחלט לסייע לכם להתאים את סידור החנות לצרכים שלכם. אם לדוגמה אתם רוצים לכוון את הלקוחות לתאי המדידה בחנות בגדים ניתן ליצור אות מעוצבת שתסמל את תאי המדידה לגברים ולנשים.
  3. מיתוג עסקי בתוך קניונים – בקניונים הגדולים של ישראל, עסקים קטנים לאו דווקא יפעלו במיקום מרכזי כמו החנויות הגדולות. וכפועל יוצא, העסקים הקטנים מנצלים כל שטח פרסום כדי למשוך אליהם את הקונים. בהתאם, ניתן לתלות שלט מאותיות מוארות שעליו שם המותג שלכם עם מיקום בתוך הקניון, כדי לסייע לקונים למצוא אתכם בקלות.
  4. שלטים על מבני עסקים – אם אתם רוצים לפרסם את החברה שלכם, רצוי מאוד להשקיע גם בשילוט חיצוני לבניין בו אתם עובדים. כשהלקוח מגיע לאזור הוא יכול בקלות לאתר את המיקום המדויק שלכם ולהיכנס למשרד ללא כל בעיה.

  אותיות מוארות לאירועים

  כדי להצליח ליצור אותיות מוארות מושלמות לצרכים שלכם, יש לבחור בעיצוב הנכון. ולכן, הצוות של חברת רפאל תעשיות שלטים משלב בתהליך העבודה גם פגישה עם צוות מקצועי מעולמות העיצוב. הכול – על מנת לסייע לכם ביצירת אותיות מוארות מהממות וייחודיות, שמתאימות לגודל הרצוי לכם. כך, התמורה להשקעה שלכם באמת תהיה מושלמת ומדהימה.

  אותיות מוארות בעיצוב אישי

  כיום, ניתן להשתמש במגוון סוגי שלטים מוארים, אך הבחירה בסוג זה או אחר אינו צריך לבוא על חשבון החשיבות בהכנה מוקדמת נכונה, הכוללת חשיבה והבנה של הצרכים של העסק והתייעצות עם בעל מקצוע. גם קבלת ייעוץ וליווי מקצועיים מידי מומחים בתחום גופי תאורה ושלטים, וגם ההכנה המוקדמת מתייחסים להבדלים בין שלטים המיועדים לסביבת החוץ, לבין שלטים המיועדים לחלל הפנים: שלטים מוארים לסביבה החיצונית דורשים אמצעים להגנה על גופי התאורה, וכן עמידות בפני שחיקה וקורוזיה, בעוד ששילוט פנים מואר מתמקד במינימליזם ודיוק. חברת רפאל תעשיות שלטים הוקמה בשנת 2004 ומתמחה בהתאמה, עיצוב, ייצור והתקנה של שלטים לעסקים. אנו מקפידים להעניק שירות איכותי לבעלי עסקים ומשרדים, וזאת לצד ייבוא ושיווק שלטי לד במגוון גדלים ועיצובים.

  אותיות לד מוארות

  אותיות לד מוארות

  אותיות מוארות הן אחת משיטות השילוט הנפוצות והיעילות ביותר הקיימות בתחום תעשיית השלטים. שלטים מוארים מיוצרים, בדרך כלל, כארגזי תאורה בצורת אותיות נפרדות המתחברות למילים כמו שם העסק, סלוגן קצר וכו. שלטים שעשויים אותיות מוארות בולטים הרבה יותר משלטים אחרים, במיוחד בשעות החשיכה  בהן הראות היא מוגבלת ושלטים רבים נבלעים בה ולא תופסים את תשומת הלב של העוברים ושבים. המרווח שבין האותיות והתאורה הנפרדת לכל אות הופכים את שלטי האותיות המוארות לבולטים במיוחד גם בהשוואה לשלטים מוארים אחרים. שלט שעשוי מאותיות מוארות מספק פתרון עיצובי יעיל וייחודי לחברות שהשם והלוגו שלהן כתוב בגופן מיוחד ולא סטנדרטי. בנוסף, רבים חושבים כי שלטים מסוג זה הינם אסתטיים, מרשימים, בולטים, מזמינים ומעניקים תחושת יוקרה. אותיות מוארות מיועדות בעיקר אל עסקים שפתוחים בשעות הלילה וזקוקים במיוחד לשילוט מואר, אך גם לחברות ועסקים שמעוניינים בפרסום שיבלוט 24 שעות ביממה וישמחו להתקין שלטים מוארים. חברת רפאל תעשיות שלטים היא חברה ותיקה ומנוסה בתחום, ונציגיה ישמחו לייעץ ולהעניק שירות לכל סוגי העסקים.

  אותיות מוארות לחתונה

  ישנם שלל סוגים של אותיות מוארות בתחום השילוט, כאשר השוני ביניהם בא לידי ביטוי לרוב בסוג התאורה, החומר ממנו עשויות האותיות ובתהליך ההכנה שלהן. במקרים רבים, נעשה שימוש באותיות עם תאורת ניאון לד, אך ישנן גם אותיות מוארות העשויות פי וי סי מוקצף ואלומיניום. עם זאת, האותיות הפופולריות והנפוצות ביותר כיום עשויות מפרספקס. המחירים של האותיות משתנים בהתאם לסוג התאורה, החומר ממנו הן עשויות וצריכת החשמל שלהן. שלטים הכוללים אותיות מוארות ידועים כשלטים בולטים ואפקטיביים במיוחד מבחינה שיווקית, הם מאפשרים ליצור עיצובים ייחודיים שחסרים בשילוט מואר פשוט ומאפשרים למתג את החברה או העסק באופן אפקטיבי ובולט לעין.

  מומחים באותיות מוארות

  חברת רפאל תעשיות שלטים הוקמה בשנת 2004, ולאורך כל שנות פעילותה מקפידה להעניק שירות איכותי ומקצועי בייצור ועיצוב שלטים ללקוחות פרטיים ועסקיים, זאת לצד ייבוא ושיווק שלטי לד במגוון דגמים וגדלים. צוות החברה המנוסה והמקצועי יסייע לכם בעיצוב השלטים ובהתקנתם בצורה יעילה ומיומנת, וכך תסייע בפרסום ושיווק מסרים עסקיים בכל רחבי הארץ.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   טוטם

   שלטי הכוונה - עמוד טוטם עמודי שילוט הכוונה נועדו בכדי להציג את שמות החברות אשר נמצאות במבנה גדול ועל מנת לראותם ממרחק גדול. קיימים מספר סוגים של עמודי שילוט: שילוט הכוונה, עמוד טוטם, מונוליטים. חברת רפאל תעשיות שלטים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם