שלטים מוארים

אין כמו הלילות, במיוחד לבעלי העסקים שמרכז הפעילות העסקית שלהם פונה אל הרחובות הראשיים של הערים הגדולות. הישראלים שמסיימים לעבוד, יוצאים בהמוניהם לסידורים, טיולים ובילויים, ומציפים את הרחובות. ואולם, אם אתם בעלי עסקים חכמים ונבונים, אתם בוודאי יודעים שלא מספיק למקם את החנות שלכם באמצע הרחוב כדי למשוך אליה לקוחות. אתם צריכים ובעיקר רוצים לשלב גם שילוט מיוחד ובולט לעין שיכול לעזור לכם להכניס את הלקוחות לעסק. על כן, הבחירה של בעלי עסקים רבים היא להזמין שלטים מוארים לחנויות שלהם, כדי למשוך את הקהל גם לאחר רדת החשיכה. חברת רפאל תעשיות שלטים היא החברה המיומנת והוותיקה ביותר בתחום ייצור השלטים המוארים. חברה זו תסייע לכם ביצירת השילוט המדויק לצרכים שלכם, תוך שימוש בטכניקות העבודה המתקדמות והאיכותיות ביותר.

תופסים את עין הלקוח עם שלטים מוארים לכל מטרה

על פי רוב, להזמנת שלטים מוארים לבית העסק שלכם יש ארבעה יתרונות מרכזיים שאתם רוצים לנצל, ולכן שווה לבחור בהתקנתם:

 1. הצבעים – שילוט צבעוני שמאיר לאורך כל שעות היממה. בין אם אתם נמצאים בעסק ובין אם לאו, השלט ממשיך לפרסם את החנות שלכם בקרב כל מי שנמצא בסביבה. כך אתם מקבעים בתודעה של הלקוחות את המיקום שלכם ויוצרים עניין בחנות.
 2. תאורה משתנה – בלילות, שלטים מוארים יכולים למשוך את העין עוד יותר. על רקע החושך, אפשר לשחק עם גווני הצבעים שלכם וכך למשוך את תשומת הלב של העוברים והשבים ולחנות שלכם.
 3. לוגו קליט – כיום, כמעט כל שלט יכול להפוך להיות שלט מאור. כך שאתם יכולים לעצב את הלוגו שלכם, עם הצבעים המדויקים והצורות שמאפיינות את העסק שלכם, בצורה חדשנית ומעניינת לטובת לעסק.
 4. מיקום אופטימלי – כדי למשוך כמה שיותר לקוחות לעסק, אתם רוצים למקם את השלט במיקום המושלם. לדוגמה, אם העסק שלכם נמצא בפינת הרחוב, כדאי לכם לנצל את היתרון ולמקם את השלט בדיוק על פינת הרחוב וכך לחשוף אותו לכמה שיותר עוברי אורח.

שלט מושלם שעוזר לכם לקדם את העסק

כך או כך, אם אתם רוצים ליצור שלטים מושלמים, רצוי למצוא חברה מושלמת שתייצר אותם. ולשם כך, אתם יכולים לפנות לצוות המקצועי והמיומן של חברת רפאל תעשיות שלטים. כבר למעלה מ-15 שנים שאנו מצליחים ליצור שלטים שמפתיעים ומרתקים את הלקוחות, לטובת בעלי עסקים ברחבי הארץ ובתחומי עיסוק שונים.

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  שילוט מואר

  הכניסה לבית העסק שלכם, בין אם מדובר על חנות, מרכז חברתי או אפילו בית קפה, היא הנקודה המכריעה בכל הנוגע ללקוחות. הם שמעו על העסק, מכירים את הפעילות שלו, אבל עדיין לא ביקרו בו. וכדי לשכנע אותם לעשות את הצעד האחרון ולבחור במותג שלכם יש לוודא שהכניסה של העסק שלכם היא כניסה אלגנטית ומעניינת. על כן, כיום, בעלי עסקים רבים מעוניינים להתקין בכניסה שלט מואר לעסק, בעיצוב ייחודי ואישי; שלט שיכול לסייע להם למשוך לקוחות להיכנס ולבחון את המוצרים והשירותים. למענה מתקדם בנושא זה, פנו אל חברת רפאל תעשיות שלטים.

  למה כדאי לכם לשלב שלט מואר לעסק?

  הבחירה של מנהלים רבים לשלב שלט מואר לעסק, נובעת מכמה סיבות טוב במיוחד. בין כל הסיבות האפשריות, מצאנו לנכון להציג לכם ארבע סיבות מרכזיות, שמתאימות כמעט לכל עסק בישראל:

  1. התאמה אישית – בתהליך היצירה של שלט מואר, לכם, בעלי העסק, יש תפקיד מכריע. אתם יכולים להגדיר במדויק מה הם הצרכים והרצונות שלכם, לבחור מבין העיצובים הקיימים או ליצור עיצוב חדש משלכם.
  2. מרכז תשומת הלב – האופן שבו תמקמו את השלט החדש שלכם, יכול להשפיע מידית על תגובת קהל הלקוחות הקבועים – כמו גם לעודד את הגעתם של לקוחות חדשים לבחון את העסק שלכם. ולכן, אתם רוצים לתלות את השלט במיקום הכי בולט ונגיש שיש, ולהיות בטוחים שכולם רואים אותו.
  3. קל לייצור – בטכנולוגיות שקיימות כיום, אתם יכולים להיות בטוחים שתוך פרק זמן קצר במיוחד, יהיה לכם שלט חדש לעסק, בסטנדרט הייצור המקצועי והאיכותי ביותר.
  4. עלות נוחה לכל כיס – כשמדובר בעסקים, העלות היא השורה התחתונה. ולכן, חשוב שתדעו שאתם יכולים להזמין שלט מואר לעסק בעלות שמתאימה לתקציב שלכם, מבלי להתפשר ולו לרגע אחד על איכות העבודה

  שילוט מואר לעסקים מחומרים איכותיים

  לצד כל זאת, כשאתם רוצים ליצור שלט מואר לעסק שלכם, יש לוודא כי אתם עושים שימוש בכל החומרים הטובים ביותר שיש לשוק להציע לכם. ובדיוק מסיבה זו, מומלץ לפנות לצוות המקצועי של חברת רפאל תעשיות שלטים. אנו נציג לפניכם את האפשרויות המתאימות ביותר לשילוט בהתאם ליכולות הכלכליות שלכם, ונלווה אתכם עד לקבלת מוצר מושלם.

  אותיות מוארות

  רושם ראשוני הוא החוק הכי חשוב בכל אינטראקציה אנושית. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים ליצור עניין ולמשוך אליכם קהל רב. בעולם העסקים, הבינו כבר לפני שנים רבות שאי אפשר להחליף את הרושם הראשוני בשום גורם אחר, אחרת הלקוח פשוט לא יכנס לחנות. ולכן, יותר ויותר עסקים ברחבי העולם, וגם בישראל, משקיעים מחשבה ביצירת שלטי כניסה מהממים, שמשלבים בתוכם גם אותיות מוארות וגם אלמנטים עיצוביים שונים. חברת רפאל תעשיות שלטים מתמחה ביצירת שלטים לחנויות ובשימוש באותיות מוארות. חברה זו פועלת להבטיח שכל עובר אורח יתעניין בחנות שלכם ויכנס להסתכל בה.

  שילוב אותיות מוארות בשלוט לעסק – כניסה מרשימה לעסק

  אם אתם רוצים לשלב אותיות מוארות בבית העסק שלכם, עומדות לרשותכם כמה דרכים לשלב אותן בעיצוב החנות הכללי:

  1. שלטים – כפי שכבר הבנתם, לשלטי הכניסה חשיבות עצומה על התנועה בחנות שלכם. ולכן אפשר לשלב כמה אותיות מוארות בשלט כניסה סטנדרטי ולהעצים את האפקט שאתם יוצרים למשיכת קהל הלקוחות.
  2. חלוקה בתוך החנות – בחנויות גדולות יש צורך ליצור הפרדה בין מחלקות שונות. והשימוש באותיות מוארות יכול בהחלט לסייע לכם להתאים את סידור החנות לצרכים שלכם. אם לדוגמה אתם רוצים לכוון את הלקוחות לתאי המדידה בחנות בגדים ניתן ליצור אות מעוצבת שתסמל את תאי המדידה לגברים ולנשים.
  3. מיתוג עסקי בתוך קניונים – בקניונים הגדולים של ישראל, עסקים קטנים לאו דווקא יפעלו במיקום מרכזי כמו החנויות הגדולות. וכפועל יוצא, העסקים הקטנים מנצלים כל שטח פרסום כדי למשוך אליהם את הקונים. בהתאם, ניתן לתלות שלט מאותיות מוארות שעליו שם המותג שלכם עם מיקום בתוך הקניון, כדי לסייע לקונים למצוא אתכם בקלות.
  4. שלטים על מבני עסקים – אם אתם רוצים לפרסם את החברה שלכם, רצוי מאוד להשקיע גם בשילוט חיצוני לבניין בו אתם עובדים. כשהלקוח מגיע לאזור הוא יכול בקלות לאתר את המיקום המדויק שלכם ולהיכנס למשרד ללא כל בעיה.

  אותיות מוארות עיצוב מושלם

  כדי להצליח ליצור אותיות מוארות מושלמות לצרכים שלכם, יש לבחור בעיצוב הנכון. ולכן, הצוות של חברת רפאל תעשיות שלטים משלב בתהליך העבודה גם פגישה עם צוות מקצועי מעולמות העיצוב. הכול – על מנת לסייע לכם ביצירת אותיות מוארות מהממות וייחודיות, שמתאימות לגודל הרצוי לכם. כך, התמורה להשקעה שלכם באמת תהיה מושלמת ומדהימה.

  מאמרים נוספים

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם