ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  שלטי פח

  שלטי פח עמידות לאורך שנים

  אין בעל עסק שרוצה במכוון לגרום לבית העסק שלו להציג מצג לא מקצועי כלפי חוץ. שהרי כולנו מבינים עד כמה מהותי הוא הרושם הראשוני של הלקוח. על כן, מידת הנכונות שלכם להשקיע ביצירת שילוט מעוצב לעסק, היא הערובה שלכם להצלחת תהליך השיווק העסקי. גם אם אתם לא רוצים ליצור שלטים מוארים מיוחדים, ויכולים להסתפק בהתקנת שלטי פח לעסק, עדיין כדאי לכם לחשוב היטב על הדרך בה אתם מעצבים את השלטים הללו, ואיך אתם מבטיחים את הייצור האיכותי והמקצועי ביותר של שלטי פח לעסק. חברת רפאל תעשיות שלטים היא החברה המיומנת והמנוסה ביותר בתחום הייצור וההתאמה של שלטי פח לעסקים שונים. אנו עושים כל שביכולתנו כדי לאפשר לכם לקבל את השלט המושלם לעסק, בעלות נוחה לתקציב שלכם.

  שלטי פח קלאסיים – ששומרים על נראות גם לאורך שנים

  במשך שנים ארוכות, מרבית העסקים בישראל, ועל אחת כמה וכמה ברחבי העולם, בחרו להשתמש בשלטי פח לעסקים. זאת, מפני שמדובר על מוצר שקל מאוד לייצר, הודות ליכולות העיצוב הקלות של הפח. קל מאוד גם לעצב את השלטים הללו, תוך שימוש בצבעים ייעודים למטרה. כמו כן, התחזוקה של שלטי פח היא נוחה ויעילה יותר. ואולם, עם עלייתן של טכנולוגיות חדשות ושינויים שעבר עולם הפרסום, מעטים הם העסקים שעדיין מוצאים לנכון לרכוש שלטי פח לעסק. על פי רוב, שלטי הפח משמשים כיום בעיקר את המוסדות התעשייתיים במשק. בין אם מדובר על מפעלי ייצור, מוסכים או מחסנים לוגיסטיים. השימוש במוצרי פח בתחומי העיסוק הללו הוא נפוץ גם כך, ולכן נוח לבעלי העסקים הללו להשתמש גם בשלטי פח. יחד עם זאת, גם במוסדות חינוך ניתן לראות שימוש בשלטים אלו ולעיתים גם בבתי עסק שעובדים ברחבי הערים הגדולות.

  שלטי פח מחירים נוחים לכל כיס

  כמובן שההתאמה של שלטי פח, יכולה להיות התאמה מושלמת לכל בית עסק. אבל, כדי להצליח לייצר שלט פרסומי מפח, אתם רוצים לבחור את שיטת הייצור המתאימה, ואת הצוות המקצועי שילווה אתכם בתהליך ההפקה של המוצר. בדיוק מסיבה זו, מומלץ לפנות אל חברת רפאל תעשיות שלטים. חברה זו עוסקת בייצור שלטי פח מאז שנת 2004, ומסייעת למגוון ענפים ותעשיות ישראליות. למידע נוסף לגבי אותיות תלת מימד חייגו בהקדם.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   עמודי הכוונה - כבר לא צריכים לחפש

   עמוד הכוונה פרסומי בדרך כלל בגובה של עד 3 מטר, מיועד להצבת מידע פרסומי או ניווט. העמוד הוא רב תכליתי, שכן הוא יכול לשמש כאמצעי פרסום חוצות או כפתרון פרסום פנים. הבנייה, שנוצרה בעיצוב ייחודי,...

   לשירות
   טפטים בעיצוב אישי

   למה לעשות טפטים בעיצוב אישי? לחלל הפנים של בית העסק שלכם, מגיע בדיוק את אותה ההתייחסות כמו לשלטי הכניסה ולעיצוב החיצוני. בשלבים הראשונים להקמת העסק יש לעצב את החלל בצורה מזמינה ונעימה, שכוללת שילוב של מדפים,...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם