ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  צריכים להגיע למקום מסוים? שלטים להכוונה הם הפתרון

  מכירים את זה שאתם צריכים להגיע לאולם אירועים ולא מוצאים אותו? שאתם מחפשים את החנות הספציפית בתוך המרכז מסחרי ומסתבכים? שמבין כל החדרים במשרד אתם לא מוצאם את החדר בו קבעתם את הפגישה? לכל אלו היו יכולים להיפטר אילו היו עמודי הכוונה. הם נועדו על מנת לגרום לנו בני האדם להתמצא במרחב, בעיקר בשביל להגיע למקומות שהכתובת בהם לא ברורה. ללא עמודים אלו פעמים רבות לא היינו יכולים להגיע לפגישות בזמן, לאירועים חשובים או פשוט למצוא תא מקום היעד ביעילות. אם אתם, כבעלי עסק, מרגישים אתם זקוקים להם, אנחנו רפאל תעשיות שלטים נשמח לעמוד כאן לשירותכם. עם ניסיון רב, מקצועיות בלתי מתפשרת ושירות מעולה אנחנו מהמובילים בארץ בתעשיות השלטים.

  חשיבותם בפרסום

  כשמנסים לדמיין עמודי הכוונה, עולים מספר רעיונות לראש ואנחנו לא מצליחים להבין מהו המודל הנכון לזה. האמת היא, שאין מודל ספציפי. עמודים יכולים להימצא בתוך מבנה או מחוצה לו, הוא יכול להיות ענק או בינוני, אפשר לראות אותו באמת כעמוד הכוונה או שאפשר פשוט לראות שלט הכוונה שמודבק על קיר. הוא יכול לבוא בשלל צבעים, גופנים וצורות. הוא יכול להיות עמוס בפרטי מידע או יחסית מתון ומינימלי. אם אתם רוצים עמוד הכוונה אך אינכם בטוחים מה מתאים לעסק שלכם, אנחנו ברפאל תעשיות שלטים נשמח לעזור לכם לעצב ולהכין לכם את עמוד ההכוונה.

  מי מכין ומעצב את השלטים

  כשמדברים על עמודי הכוונה, זה הכי ברור שרפאל תעשיות שלטים יכינו אותם. החברה שהוקמה על ידי האחים קורקוס בשנת 2004 היא אחת מהמובילות בארץ בתחום השילוט. היא מכינה מגוון סוגים של שלטים לכל צורך, וכמוכן מתעסקת בחיפוי אלקובונד, הדפסת מדבקות, חיתוך CNC ועוד. מבין מאות הלקוחות המרוצים שלנו, אתם ודאי תזהו את המקסיקני, מחסני תאורה, צומת ספרים, מגה בעיר ועוד. בזכות אותם לקוחות מרוצים, מקצועיות בלתי מתפשרת ושירות זמין ועומד בזמנים, וכל זה במחירים מעולים, אנחנו רפאל תעשיות שלטים נחשבים למובילים בתחום השילוט בארץ!

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   דפוס

   אצלנו ניתן להזמין גם פתרונות דפוס במחירים אטרקטיביים ! מעטפות / כרטיסי ביקור / פולדרים / חשבוניות וקבלות / תפריטים / פלאיירים / מגנטים / יומן מעוצב וכו'

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם