ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  סמלים מוארים לכל עסק – פתרון מסקרן לקידום העסק

  בעולם בו לכל בית עסק יש רעיון מקורי, בין אם מורכב ובין אם פשוט, התחרות בין העסקים הופכת להיות יותר מאתגרת. לחשוב כל פעם מהקופסא ולקוות שהרעיון המקורי לפרסום בית העסק יעבוד. אחד הטרנדים הקרבים שהולכים להיות חזקים, שהיו בעבר פופולריים הם שלטי לד האורות הזוהרים, הצבעים החזקים והדומיננטיות של השלטים יכולים לגרום לבית העסק להראות מושך ומסקרן. אנחנו, רפאל תעשיות שילוט מומחים ביצור שלטים לכל צורך, ושלטים בלד מואר בפרט.

  שלטים מוארים בלד לבית העסק שלכם

  כשחולמים על שלט בולט, דומיננטי ובלתי נשכח, שלטי לד יהפכו את החלון למציאות. אותם צבעי לד שהיו פופולריים לפני שנים, לאט לאט חוזרים לאופנה וכובשים את עולם השלטים. שלטי הלד יכולים להיות כשלטי פנים, שלטי חוץ, שלטי הכוונה ועוד. בנוסף, הם יכולים להוות כשילוט לקישוט במרכז החנות. הם לא רק יפים ואופנתיים, הם גם בולטים מאוד. כשרואים שלט לד מרחוק, קשה להסיר ממנו את העיניים ואותו לקוח שרואה את השלט ודאי לא ישכח אותו ואת מה שכתוב בו. כך, אותו לקוח כנראה יכנס מיד לבית העסק או יזכור את שמו וילך אליו בעת הצורך.

  מגוון השלטים שלנו

  שלטי לד אינם השלטים היחידים שאנחנו ברפאל תעשיות שלטים מכינים. אנחנו מציעים שלטים מוארים אחרים שהם לא לד, שלטים מודפסים, שלטים עם אותיות בולטות, שלטי הכוונה, שלטי חוצות, שלטים מבד, שלטי פנים ושלטי חוץ, שלטים בצבעי שחור לבן ושלטים צבעוניים ומשוגעים, גופנים בשלל עיצובים וגדלים, שלטים בעלי מילה או שתיים ושלטים מלאים בפרטים. לא משנה איזה רושם אתם רוצים להשאיר על בית העסק שלכם בעזרת שלט, אנחנו נוכל לעזור לכם לעצב ולהכין אותו איך שנראה לכם הכי מתאים.

  אודות חברתינו – מי אנחנו?

  כשמדובר על שלטים למגוון בתחומים עם ניסיון רב זה ברור שמדברים על רפאל תעשיות שלטים. החברה שנוסדה בשנת 2004 על ידי האחרים קורקוס כיום היא אחת החברות המובילות בישראל לשילוט, ואף עיצבה והכינה שלטים לחברות מובילות כמו מגה בעיר, המקסיקני, מחסני תאורה ועוד.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   שלטים למשרד

   שילוט פנים למשרד חודשים ארוכים אתם עושים מאמצים כדי לעצב ולתכנן את המשרדים החדשים של החברה המתרחבת שלכם. ככל שמדובר על מעבר גדול יותר, כך תצטרכו להשקיע יותר מאמצים ליצירת חלל מרשים, נקי ונעים לעבודה. ולכן,...

   לשירות
   טפטים בעיצוב אישי

   למה לעשות טפטים בעיצוב אישי? לחלל הפנים של בית העסק שלכם, מגיע בדיוק את אותה ההתייחסות כמו לשלטי הכניסה ולעיצוב החיצוני. בשלבים הראשונים להקמת העסק יש לעצב את החלל בצורה מזמינה ונעימה, שכוללת שילוב של מדפים,...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם