ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  כל מה שצריך לדעת על קידום עסק בעזרת סימון מיוחד

  הגיע הזמן לפרסם את בית העסק שלכם כמו שצריך. לפניכם עומדות המון אפשרויות איך לעשות זאת- מגנטים למקרר בבית, ספונסר של קבוצות ספורט, פרסומות בפייסבוק ובאינסטגרם ועוד המון שיטות פרסום. אחת משיטות הפרסום הקלאסיות והעובדות ביותר היא יצרת שלטים לעסקים. שלטים הם בולטים לעין, ברורים וממוקמים במקום טוב ימשכו את תשומת ליבם של הלקוחות הרבה יותר משיטות פרסום אחרות. אם אתם רוצים לעשות שלט לבית העסק שלכם ולא יודעים דרך מי, אנחנו רפאל תעשיות שלטים נשמח לעמוד כאן לשירותכם.

  כיצד השלטים עוזרים לכם? כך תדעו אם בחרתם נכון

  כיום, על מנת להשתכנע לקנות מוצר מסוים, אין צורך בכתיבת כתבי שכנוע ארוכים ולהציג בפני הלקוח את יתרון העסק. אנשים אוהבים דברים קלילים, מושכים את העין ובעלי מסר ברור. לכן, שלטים לעסקים זה הדרך הטובה ביותר לפרסם עסק. הוא כול למטרת פרסום ברורה והוא יכול להופיע בכניסה לקניון, משרדים או בית העסק עצמו בשביל להגיד שהוא שם, לא משנה מה המטרה- שלט יעזור בשביל להגיד לכולם שבית העסק נמצא במקום.

  אין סוף סוגים של סמלים

  רבים שואלים אילו סוגים של שלטים לעסקים קיימים, אנחנו מסתבכים לענות מרוב האופציות הקיימות. אתם יכולים לעשות שלט עם מילה אחת או משפט קצר וקולע, ושלט עם משפט או שניים, בגדול, כמה מילים שתרצו. השלט יכול להיות שלט חוצות ענק והוא יכול להיות יחסית קטן. השלט יכול להיות בצבעים משוגעים וגופן מיוחד והוא יכול להיכתב בגופן רגיל בצבעי שחור לבן. הוא יכול להיות מודפס ומנגד אפשר לעשות שלט על ידי אותות בולטות. את כל אחד מהשלטים שתחלמו עליהם, אנחנו נשמח לחשוב איתכם על רעיון, להבין מה אתם רוצים לשדר ושבסוף כמובן אנחנו נכין אותו באופן מושלם.

  בדרך לשלט מושלם – מהי הדרך?

  אם החלטתם ששלט זוהי הדרך המושלמת בשבילכם לפרסם את בית העסק, אנחנו רפאל תעשיות שלטים נדאג לכם. עם ניסיון של 18 שנה בתחום, אנחנו האחים קורקוס מנהלים את רפאל תעשיות שלטים וכיום אנחנו אחת החברות המובילות והעסוקות בארץ לייצור שלטים מכל הסוגים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   אותיות בנויות

   חברת רפאל תעשיות שלטים מציעה לכם מגוון רחב של שלטים לכל עסק. אצלנו תוכלו לקבל פתרונות רבים של שלטים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר. אנו נכוון אתכם מהפגישה הראשונה ונדאג להתאים לכם את השלט שהכי אהבתם.

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם