ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  כך תמשכו את תשומת הלב של הלקוחות

  שלטים מוארים – מה היתרונות?

  שלטים מוארים הם פופולריים במיוחד, וזוכים להצלחה רבה בראש ובראשונה בזכות העובדה שהעיצוב שלהם בולט מאוד. לאורך שעות היום השלטים ימשכו תשומת לב ללא התאורה ויניעו את הלקוחות לפעולה, אך בשעות הערב יתגלה הערך המוסף שלהם והיתרון שלהם על פני שלטים אחרים. בשונה משלטי פרסום אחרים, שילוב גופי תאורה בשלט מבליט ומחדד את המסרים השיווקיים 24 שעות ביממה, וללא ספק מדובר במאפיין מרכזי ובולט בדור החדש של פתרונות שילוט לעסקים, חברות ומשרדים. שלטים מוארים איכותיים מוכיחים את עצמם  גם בתנאי מזג האוויר המשתנים, ומשרתים אתכם כבעלי עסקים בצורה הטובה ביותר.

  שלטים מוארים מושכים תשומת לב

  שלטים מוארים הם כלי יעיל במיוחד למשיכת תשומת הלב של העוברים והשבים וליצירת נראות והבלטה בעיקר בשעות הלילה. כיום, גופי תאורה משולבים במגוון שלטים ובעזרתם ניתן ליצור שלטים ייחודיים לעסקים ולהשיג ערך מוסף מבחינה פרסומית בבתי עסק, בנייני משרדים, מוסדות ציבור ועוד. את גופי התאורה ניתן לחבר לשעון שבת וכן לשלוט בשעות בהן הם יהיו מוארים. בנוסף, ישנם שלטים מוארים הכוללים מסרים מתחלפים בהתאם לבחירת בעל העסק. חברת רפאל תעשיות שלטים היא חברה ותיקה ומוכרת בתחום השילוט, נציגיה ישמחו לסייע, לייעץ במקצועיות, לעצב, לייצר ולהתקין שלטים לכל המגזרים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   אותיות בנויות

   חברת רפאל תעשיות שלטים מציעה לכם מגוון רחב של שלטים לכל עסק. אצלנו תוכלו לקבל פתרונות רבים של שלטים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר. אנו נכוון אתכם מהפגישה הראשונה ונדאג להתאים לכם את השלט שהכי אהבתם.

   לשירות
   שלטים מוארים

   שלטים מוארים לעסקים אין כמו הלילות, במיוחד לבעלי העסקים שמרכז הפעילות העסקית שלהם פונה אל הרחובות הראשיים של הערים הגדולות. הישראלים שמסיימים לעבוד, יוצאים בהמוניהם לסידורים, טיולים ובילויים, ומציפים את הרחובות. ואולם, אם אתם בעלי עסקים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם