ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  ייצור שלטים

  ייצור שלטים הוא תהליך מורכב שבו קשה לקבוע מחיר קבוע לכל השלטים. כל עיצוב הוא ייחודי, ולכן העלות הסופית שלו תלויה בגורמים רבים ושונים. בחברת רפאל תעשיות שלטים מייצרים מזה שנים שלטים מקוריים וייחודיים למגוון לקוחות פרטיים ומסחריים, ודואגים לכל למחירים נוחים לכל כיס.

  גורמי תמחור בסיסיים עבור ייצור שלטים

  הגורם החשוב והבסיסי ביותר בעת ייצור שלטים הוא החומר המשמש והטכנולוגיה המשמשת לתהליך הייצור. איכות החומרים ונכונות בחירתם בכל מקרה לגופו משפיעה ישירות על חיי השירות והמראה של השלט העתידי. ככל שנעשה שימוש בחומרים טובים ואמינים יותר, כך כל השלט יהיה אמין יותר בסופו של דבר, ייצוגי יותר במראה ובעל זמן פעולה ארוך יותר. כל לקוח מעוניין בכך שהכסף שהשקיע בפרסום יהפוך למקור רווח עבור העסק שלו בעתיד, כך ששלט צריך למשוך את מספר המבקרים המקסימלי, לשקף באופן חיובי את התדמית הכללית של החברה. נכון לעכשיו, השוק מציע מגוון רחב של חומרים לייצור שלטי פרסום. ביניהם סוגים שונים של פלסטיק (פוליסטירן, אקריליק, PVC, פוליקרבונט ואחרים), חומר מרוכב מאלומיניום, סרט ויניל וציוד תאורה – מגוון מודולי LED וספקי כוח, המוצגים במגוון רחב במחירים שונים.

  תאורה עבור השלטים- כמה זה חשוב?

  תאורה היא אחד החלקים החשובים ביותר בעת תהליך ייצור שלטים. לעתים קרובות מאוד אתם יכולים לראות שלטים שבהם חלק מהאותיות כבר לא זוהרות, או שהן התחילו לזהור די עמום. לפעמים ניתן לראות שחלק מהנוריות לא תקינות ולכן השלט זוהר בצורה לא אחידה. זה כבר לא אלמנט קידום מכירות כל כך אטרקטיבי, כך שאי אפשר לצפות מלקוחות פוטנציאליים לנהור למקום כזה. זה יכול לקרות ממספר סיבות. במהלך הייצור חוסכים ובוחרים את הרכיבים הזולים ביותר בעלי חיי שירות מינימליים. לפעמים חוסר ניסיון וכישורים מוביל לכך, שהחישובים של מספר הנוריות מתבררים כשגויים, וגם המרחק מהעדשות לקדמת הקופסה או האות נקבע בצורה שגויה. זה קורה גם כי במבנים חיצוניים משמשים נוריות LED פנימיות, שאינן מיועדות לפרסום חוצות. חיי השירות של שלטים כאלה נמוכים במיוחד. כדי לא ליפול על ייצור שלטים לא מקצועי, ולשלם על שלט שלא ישמש אתכם לטווח הרחוק, צרו קשר עם חברת רפאל תעשיות שלטים ותזכו ליצור שלטים מקצועי, אמין ושירות אדיב.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   חיפוי קירות - בטון אדריכלי

   חיפוי קירות הוא הטרנד המוביל בעיצוב המשרדים והבית. אופן החיפוי מגיע בצורות שונות ובאמצעות מגוון גדול של חומרים כמו : גרניט פורצלן עמיד ובמגוון צבעים, שעם טבעי וחם או קרמיקה מגוונת, פלטות אלוקובונד, בטון אדריכלי וקיר...

   לשירות
   ציון פרסום לעסק – כל המידע אודות המוצר

   ישנן דרכים רבות לפרסם את בית העסק, באופן מודע וגם באופן פחות מודע- פרסומות בטלוויזיה, מגנטים על מקרר, ספונסרים של קבוצות ספורט ועוד. אחת הדרכים החזקות ביותר לפרסום בימים אלו הן בעזרת שלט לעסק. השלטים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם