ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  טוטם עץ

  שלטי הכוונה למשרדים משמשים חברות שרוצות לומר לאנשים איך להגיע לעסק שלהם, אם הם מוצבים מחוץ לבניין, או איך להגיע מחדר, קומה או פקיד אחד לאחר. ישנם סוגים שונים של שלטים שאומרים לאנשים לאן ללכת. סוג החומר בו נעשה שימוש תלוי היכן נמצא השלט, כך שניתן לראות אותו גם בלילה או גדול מספיק כדי להיראות מרחוק בתוך בניין. יש שלטים בתוך בניין שאומרים לכם את שמות הפקידים, העסקים והמשרדים, וכן באיזה חדר אתם נמצאים והאם הוא פתוח לכולם או לא, כמו שלטי אזהרה או סכנה. שלטים יכולים להיות בכל גודל או חומר, כמו PVC, זכוכית או טוטם עץ. לייצור שלט הכוונה בצורת טוטם עץ מקורי תוכלו לפנות לאחת החברות הטובות ביותר לייצור שלטים- חברת רפאל תעשיות שלטים. החברה הוקמה בשנת 2004, ומאז ייצרה שלטים מקוריים וחדשניים לאלפי לקוחות מרוצים.

  טוטם עץ מראה לכם את הדרך

  שלטי הכוונה המעוצבים בסגנון טוטם עץ הם השלטים שנמצאים מול או על הקיר של עסק ומספרים איך להגיע אליו. מדובר בסגנון עיצוב מיוחד ומקורי ביותר. כאשר לקוח מגיע למבנה או מרכז עסק, הוא יכול ללכת לאיבוד בין עשרות העסקים שיש בו. סימני הכוונה יכולים לעזור לו למצוא את דרכו. כדי שהעסק שלכם יבלוט על פני עסקים רבים אחרים, וימשוך את הלקוח דווקא אליכם, על שילוט ההכוונה להיות יוצא דופן.

  מה אתם צריכים לדעת על שלטי הכוונה?

  יש הבדל גדול בין שלטי חוץ לשלטי הכוונה בתוך המבנה. שלטים חיצוניים שאומרים לך לאן ללכת צריכים לקחת בחשבון דברים כמו חושך או מזג אוויר גרוע. הם צריכים להיות גם עשויים מחומרים שיכולים לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים. כמו כן, בגלל שחושך, כדאי לחשוב על הצבת שלטים מוארים כדי שיוכלו לראות אותם ולמצוא אתכם מבלי ללכת לאיבוד. שילוט בחלק הפנימי של הבניין חייב להיות יציב , אך זה פחות חשוב אם השלטים מוארים או עשויים מחומרים קלים יותר. כאן זה המקום שלכם לבלוט על פני שאר העסקים הנמצאים איתכם במתחם על ידי הצבת טוטם עץ מקורי וייחודי עם שם העסק. להזמנת שלט הכוונה מעוצב צרו קשר עם חברת רפאל תעשיות שלטים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   עצי לד נוספים

   אלו עצים מוארים אשר מתאימים לכל מקום אפשרי, מטרתם היא להאיר את המקום ולהדגיש את יופיו. גני אירועים, אולמות אירועים, מעצבות אירועים, מסעדות יוקרה, גינות פאר וכו’ עצים אלו מתאימים לתנאי חוץ. מגיעים בכמה גדלים וצבעים. (לבן, כחול, אדום, סגול, צבעוני) החל מ-1.20 ועד 7 מ’. תפעול פשוט ונח,יציבים ואינם מהווים סכנת נפילה. חיבור ישיר לחשמל (220v). אחריות מלאה לשנה!​

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם