ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  חיתוך CNC

  טכניקות החיתוך של מוצרים שונים עברו לאורך השנים שכלולים ושדרוגים מהותיים, אשר הקלו עד מאוד על אנשי המקצוע ביצירות שונות לכל המטרות. ואולם בשנים האחרונות התפתחות משמעותית בעולם חיתוך המתכות והמוצרים הקשיחים מאפשרת להגיע לתוצרים טובים הרבה יותר, כמעט לכדי שלמות. טכניקת חיתוך CNC היא טכניקה שמתבססת על הנעה ממוחשבת כל כלי חיתוך וכלי עיבוד שבבי. בין היתר נעשה שימוש במקדחות מתקדמות, מחרטות או מכרסמות. וכך, יכול איש מקצוע מומחה בפעולות חיתוך ה-CNC ליצור לכם כמעט כל מוצר בפרק זמן קצר ובהצלחה מיטבית. לחברת רפאל תעשיות שלטים צוות מקצועי שמתמחה בחיתוכי CNC לצרכים שונים, ויכול ליצור לכם מוצרים מדהימים במינימום השקעה ובמקסימום דיוק.

  מה ניתן ליצור בעזרת מכונת חיתוך CNC?

  לשימוש בטכניקת חיתוך CNC יש שימושים רבים מאוד, בכל עולמות התוכן השונים ובתחומי ייצור קיימים ומתפתחים. אבל, כשמדובר על עולם השיווק והפרסום, ישנם כמה שימוש מרכזיים לשיטת חיתוך זו, כשבניהם ניתן למצוא:

  1. שלטים למשרד – אתם יכולים ליצור שלטים מורכבים הרבה יותר, מדויקים ועמידים על ידי שימוש בחריטה וחיתוך CNC. כך כל אחד מהשמות או המיקומים הרלוונטיים יקבל צורה ברורה שתישמר לאורך שנים, גם אם הצבע מתקלף חלילה. כמובן שאתם יכולים להתאים גם את סוג החומר עליו מתבצעת החריטה כדי לקבל את תוצר החזק והיציב ביותר.
  2. שלטים מוארים – התאמת שלטים מוארים לחנויות ולבתי עסק הופכת בשנים האחרונות לתופעה של ממש. וייצור מהיר ומדויק של שלטים אלו, הוא ייצור שמתבסס על מכונות CNC מתקדמות, שכן רק כך ניתן להטמיע במחשב את צורת השלט ולתת למכונה לעשות את העבודה הקשה.
  3. אותיות למיתוג חנויות – אם אתם רוצים לחדש, לשפץ או לשנות רק חלק מסוים מהשילוט בחנות שלכם, אתם לא צריכים להשקיע משאבים עצומים. עבודה זריזה של מכונת CNC תסייע לכם להתאים את סגנון האות החסרה, לשילוט שכבר קיים אצלכם בעסק. כך, הקונים שלכם לא ירגישו ככל בשינוי ואתם תוכלו לשמור על רמה טובה ואיכותית של שילוט.

  חיתוך ב cnc מאפשר עבודה מקצועית ומדוייקת

  עבודה מקצועית על מכונת CNC יכולה להציג לכם במהירות ייצור שלא נראתה כמוה, תוצרים מושלמים לצרכים שלכם. ולכן, אנחנו בחברת רפאל תעשיות שלטים, מעודדים את הלקוחות שלנו לבחור בייצור של שלטים שמבוסס על שימוש במכונת cnc. כך אנו מבטיחים לכם רמת דיוק ואיכות שאין שניה לה, בשילוב עם עבודה מקצועית.

  חיתוך CNC בעץ

  חיתוך cnc אלומיניום

  חיתוך  CNC מהווה את אחת הדרכים, השיטות והטכניקות האיכותיות והשכיחות לייצור שלטי פרסום. שילוט חוץ הינו אחד ההכלים והגורמים החשובים והמועילים ביותר בכל הנוגע לפרסום העסק  שלך. מדובר באמצעי ובמוצר פרסומי איכותי ויעיל וזאת בהשקעה חד פעמית. חברות מקצועיות המתמחות בתחום שילוט לעסקים ומציעות פתרונות שיווקיים ופרסומיים מגוונים מספקות שלטים מסוגים שונים התורמים לשיווק ופרסום עסקים וחברות. שילוט חיצוני  המיוצר באמצעות חיתוך CNC משפיע לטובה ומעניק ערך מוסף רב בפרסום בית העסק שלכם וזאת באמצעות: שלטים תלת ממדיים, אותיות פרספקס, שלטים מוארים, אותיות אלומיניום, אותיות תלת מימד ועוד.

  היתרונות של חיתוך CNC

  שילוט חיצוני המיוצר ומעוצב באמצעות חיתוך CNC מספק יתרונות רבים למיתוג עסקים ומאפשר זיהוי קל ממרחק רב. בתי עסק רבים משקיעים בפרסום באמצעות שילוט חיצוני שמאפשר פרסום לקהל הרחב והעברת מסרים בצורה קלה, נוחה ופשוטה לשיווק מוצרים ועוד. חיתוך CNC  מהווה שיטת חיתוך מתקדמת בענף התעשייה והוא כולל מגוון רב של טכניקות ושיטות מתקדמות. החיתוך מתבצע באמצעות שימוש מחשב שמתוכנת לחתוך בהתאם לדוגמה מסוימת ועל פי העדפות ורצונות הלקוח. תוכנת המחשב מניעה את כלי החיתוך שמיועד לחתוך ביעילות ובמהירות כמות גדולה של מוצרים שונים במגוון תעשיות. מערכת השליטה יודעת לבצע בקרת איכות, באופן עצמאי, על התוצרים וזאת באמצעות חיישנים וזאת במטרה להבטיח שהתוצאה שתתקבל תהיה מדויקת ואיכותית.

  רפאל תעשיות שלטים – מומחים בחיתוך CNC

  רפאל תעשיות שלטים הינה חברה מקצועית ומובילה שהוקמה בשנת 2004 ומתמחה בתחום פתרונות פרסום ושיווק לעסקים. החברה מקפידה להעניק שירות איכותי ביחס אישי בייצור ועיצוב שילוט לבתי עסק ולאנשים פרטיים ומסייעת גם בהתקנת השלטים במיומנות ובצורה בטוחה. אנו מתמחי בייצור, עיצוב והתקנת שלטים לעסקים, חברות וארגונים בהתאמה מלאה, מדויקת וספציפית לצרכיהם וכל זאת תוך הקפדה על אחריות, אמינות ומחירים אטרקטיביים. ללא ספק, בעידן המודרני, תחום הפרסום והשיווק הפך למשמעותי במיוחד ואחד הכלים האפקטיביים בתחום זה הינו שילוט שיווקי ופרסומי שימשוך את תשומת הלב של העוברים והשבים, ירחיב את מעגל הלקוחות הקיים ויוביל לצמיחה, שגשוג ורווחיות.

  חיתוך CNC בעץ

  עבודה עם מכונת CNC היא סוג של עבודה הדומה לזו של חוצב עץ, אך מתבצעת באמצעות מכונות CNC הנשלטות על ידי מחשב. החותך נע לפי תוכנית נתונה וחותך את החומר, עושה שקעים ויוצר תבליט. כך, ניתן לייצר את כל מוצרי העץ – אלה הם מסגרות מראה מגולפות, רגלי רהיטים, מעקות, שכבות דקורטיביות, ראשי מיטה, לוחות אמנות ועוד. חיתוך cnc בעץ משמש לא רק בתעשיות ייצור של רהיטים, דלתות ושאר מוצרי עץ, אלא גם בתעשיית השילוט. חברת רפאל תעשיות שלטים משתמשים בחיתוך CNC עבור ייצור מדוייק של שלטי עץ, החל מחריטות ועד לחיתוך של אותיות תלת מימד מעץ.

  חיתוך CNC בעץ – מה זה אומר?

  עיבוד עץ כיום מתבצע באמצעות מכונות חדישות המצוידות ב-CNC. קיצור זה מייצג שליטה נומרית. כתוצאה מכך, לתהליך חיתוך cnc בעץ יש את היתרונות הבאים על פני חיתוך ידני:

  המכונות חותכות במהירות. עץ אינו חומר פשוט, ולכן עבודת כפיים לוקחת די הרבה זמן. הודות למכשירי CNC, העלייה במהירות העיבוד עולה משמעותית, מה שמוביל להאצה בתהליך ייצור החלקים. וברוב המקרים, דחיפות ההזמנה משחקת תפקיד חשוב. צמצום השימוש במשאבי אנוש בתהליך חיתוך העץ, שכן עיבוד החלקים מתרחש כמעט אוטומטית. כתוצאה מכך, חלקי הפלט הם באיכות גבוהה, בעוד שבביצוע ידני, האיכות תלויה רק ​​ברמת המיומנות של המומחה ובתנאי עבודתו. במילים אחרות, הסיכון לקבל חלק באיכות נמוכה במכונת CNC ממוזער ככל האפשר. ציוד מודרני עם בקרת תוכנה מאפשר ליצור תבניות ושרטוטים לפי הזמנה, בכל רמת מורכבות, כולל עיצובים תלת מימדיים. מכונות חיתוך מאופיינות בדיוק גבוה מאוד וטעות מינימלית. כלומר, הפריסה שפותחה על ידי מעצבים מראש תתאים במלואה לתוצאה הסופית. חיתוך עץ מדויק במיוחד הופך ליצירות אמנות אמיתיות.

   לשם מה משתמשים במכונות חיות CNC  לעץ?

  חיתוך CNC לעץ משמש למטרות שונות:

  ייצור חזיתות, דלתות עם אלמנטים מגולפים דקורטיביים. יצירת חלקים שונים לרהיטים, סורגים עם גילופים, דיקט, עץ, מסגרות MDF. חיתוך עץ משמש אם יש צורך ליצור שלטים תלת מימדיים מעץ, המעניקים פאר ותחכום בשל אלמנטים תלת מימדיים והטקסטורה הייחודית של העץ. בעת עבודה עם מכונת חיתוך, רק הדמיון מגביל אתכם בתוצאות שאתם יכולים להשיג! במכונות CNC מבוצע חיתוך לפי הזמנה, המאפשר לממש כמעט כל רעיון של מעצבים ורצונות של לקוחות. להזמנת שלי פרסום מעץ צרו קשר עם חברת רפאל תעשיות שלטים, ותופתעו מהתוצאה!

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   חיתוך cnc ברזל

   את השלט הבא למשרד שלכם אתם רוצים שהוא יהיה מושקע ואיכותי, ולא מוכנים להתפשר על פחות. חיתוכים עדינים ומדויקים, ברזל דק וצוות עגולות הן חלק בלתי נפרד מהלוגו של בית העסק שלכם. אתם מחפשים חברה שתעשה לשלט שלכם חיתוך CNC שיראה יותר טוב מעבדות יד מדויקת. אם עוד לא מצאתם, אנחנו רפאל תעשיות שלטים נשמח לעמוד כאן לשירותכם. עם ניסיון וידע רב בכל הנוגע לתעשיות שלטים וכל היוצא מזה, אנחנו מסוגלים להכין את השלט עליו בדיוק אתם חולמים לבית העסק שלכם.

   מהו חיתוך CNC

   רבים שואלים מהו חיתוך CNC. חיתוך זה מתאפיין בחיתוך שעוצב בתוכנת מחשה, ודרכו מדפסים את החיתוך על חומרים שונים כמו ברזל, חרסינה ועוד. החיתוך מסוג זה מתאים כשרוצים לעצב שלט עם בצורות עגולות, מדויקות או עדינות, שליד האנושית שקשה לעשות זאת באופן מושלם. חיתוך CNC יכול לבוא לידי ביטוי בסוגים שונים של שלטים- שלטים גדולים ושלטים קטנים, כיתוב או לוגו מעוצב, סוגים שונים של חומרים, מילה או שתיים או אפילו שלט עם כמה משפטים מלאים בפרטים, בצבעים רבים או בצבעים סולידיים, בגופן רגיל או בכתב שלא נראה כמותו (זה בדיוק היתרון של חיתוך מסוג זה). בגדול, חיתוך זה מאפשר לכם לחתוך את השלט או את הלוגו שלכם בכל צורה כך שהחלום שלכם יהפוך למציאות

   על רפאל תעשיות שלטים

   ישנן חברות רבות שמייצרות חיתוך CNC אז מעטות הן כמו רפאל תעשיות שלטים. רפאל תעשיות שלטים נוסדה בשת 2004 על ידי האחים קורקוס ומאז היא רק בעליה. האחים מתעסקים מגוון סוגים של שילוט כמו שילוט הכוונה, שילוט פנים, שילוט חוץ, שלטים למשרד, שלטי חוצות ועוד. היא מכינה שלטים שהם מודפסים וגם על ידי אותיות גדולות, השלטים יכולים להיות מוארים בסוגים רבים של אורות ועוד. התחומים הרבים בהם רפאל תעשיות שלטים נוגעת הופכים אותה לאחת מחברות יצור השלטים המובילות בארץ. אם אתם מעוניינים בשלט שמוכן על ידי מקצוענים, נותני שירות מעבר למצופה עם ביקורות משבחות רבות- רק רפאל!

   מאמרים נוספים

   אותיות בנויות

   חברת רפאל תעשיות שלטים מציעה לכם מגוון רחב של שלטים לכל עסק. אצלנו תוכלו לקבל פתרונות רבים של שלטים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר. אנו נכוון אתכם מהפגישה הראשונה ונדאג להתאים לכם את השלט שהכי אהבתם.

   לשירות
   שלטי פח

   שלטי פח עמידות לאורך שנים אין בעל עסק שרוצה במכוון לגרום לבית העסק שלו להציג מצג לא מקצועי כלפי חוץ. שהרי כולנו מבינים עד כמה מהותי הוא הרושם הראשוני של הלקוח. על כן, מידת הנכונות שלכם...

   לשירות
   גדר מדברת

   גדר מדברת מחיר גדר מדברת משמשת לרוב באתרי בניה ובאזורים בהם מתבצעות עבודות שונות בעוצמת רעש גבוהה ותוך סיכונים שונים. בזכות הגדר המדברת ניתן לשמור על בטיחותם של העוברים והשבים בסביבת אתרי הבניה, ובנוסף באפשרות היזמים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם