ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  חיתוך CNC

  חיתוך CNC בעץ

  טכניקות החיתוך של מוצרים שונים עברו לאורך השנים שכלולים ושדרוגים מהותיים, אשר הקלו עד מאוד על אנשי המקצוע ביצירות שונות לכל המטרות. ואולם בשנים האחרונות התפתחות משמעותית בעולם חיתוך המתכות והמוצרים הקשיחים מאפשרת להגיע לתוצרים טובים הרבה יותר, כמעט לכדי שלמות. טכניקת חיתוך CNC היא טכניקה שמתבססת על הנעה ממוחשבת כל כלי חיתוך וכלי עיבוד שבבי. בין היתר נעשה שימוש במקדחות מתקדמות, מחרטות או מכרסמות. וכך, יכול איש מקצוע מומחה בפעולות חיתוך ה-CNC ליצור לכם כמעט כל מוצר בפרק זמן קצר ובהצלחה מיטבית. לחברת רפאל תעשיות שלטים צוות מקצועי שמתמחה בחיתוכי CNC לצרכים שונים, ויכול ליצור לכם מוצרים מדהימים במינימום השקעה ובמקסימום דיוק.

  מה ניתן ליצור בעזרת מכונת חיתוך CNC?

  לשימוש בטכניקת חיתוך CNC יש שימושים רבים מאוד, בכל עולמות התוכן השונים ובתחומי ייצור קיימים ומתפתחים. אבל, כשמדובר על עולם השיווק והפרסום, ישנם כמה שימוש מרכזיים לשיטת חיתוך זו, כשבניהם ניתן למצוא:

  1. שלטים למשרד – אתם יכולים ליצור שלטים מורכבים הרבה יותר, מדויקים ועמידים על ידי שימוש בחריטה וחיתוך CNC. כך כל אחד מהשמות או המיקומים הרלוונטיים יקבל צורה ברורה שתישמר לאורך שנים, גם אם הצבע מתקלף חלילה. כמובן שאתם יכולים להתאים גם את סוג החומר עליו מתבצעת החריטה כדי לקבל את תוצר החזק והיציב ביותר.
  2. שלטים מוארים התאמת שלטים מוארים לחנויות ולבתי עסק הופכת בשנים האחרונות לתופעה של ממש. וייצור מהיר ומדויק של שלטים אלו, הוא ייצור שמתבסס על מכונות CNC מתקדמות, שכן רק כך ניתן להטמיע במחשב את צורת השלט ולתת למכונה לעשות את העבודה הקשה.
  3. אותיות למיתוג חנויות – אם אתם רוצים לחדש, לשפץ או לשנות רק חלק מסוים מהשילוט בחנות שלכם, אתם לא צריכים להשקיע משאבים עצומים. עבודה זריזה של מכונת CNC תסייע לכם להתאים את סגנון האות החסרה, לשילוט שכבר קיים אצלכם בעסק. כך, הקונים שלכם לא ירגישו ככל בשינוי ואתם תוכלו לשמור על רמה טובה ואיכותית של שילוט.

  חיתוך ב cnc מאפשר עבודה מקצועית ומדוייקת

  עבודה מקצועית על מכונת CNC יכולה להציג לכם במהירות ייצור שלא נראתה כמוה, תוצרים מושלמים לצרכים שלכם. ולכן, אנחנו בחברת רפאל תעשיות שלטים, מעודדים את הלקוחות שלנו לבחור בייצור של שלטים שמבוסס על שימוש במכונת cnc. כך אנו מבטיחים לכם רמת דיוק ואיכות שאין שניה לה, בשילוב עם עבודה מקצועית.

  חיתוך CNC

  חיתוך cnc אלומיניום

  חיתוך  CNC מהווה את אחת הדרכים, השיטות והטכניקות האיכותיות והשכיחות לייצור שלטי פרסום. שילוט חוץ הינו אחד ההכלים והגורמים החשובים והמועילים ביותר בכל הנוגע לפרסום העסק  שלך. מדובר באמצעי ובמוצר פרסומי איכותי ויעיל וזאת בהשקעה חד פעמית. חברות מקצועיות המתמחות בתחום שילוט לעסקים ומציעות פתרונות שיווקיים ופרסומיים מגוונים מספקות שלטים מסוגים שונים התורמים לשיווק ופרסום עסקים וחברות. שילוט חיצוני  המיוצר באמצעות חיתוך CNC משפיע לטובה ומעניק ערך מוסף רב בפרסום בית העסק שלכם וזאת באמצעות: שלטים תלת ממדיים, אותיות פרספקס, שלטים מוארים, אותיות אלומיניום, אותיות תלת מימד ועוד.

  היתרונות של חיתוך CNC

  שילוט חיצוני המיוצר ומעוצב באמצעות חיתוך CNC מספק יתרונות רבים למיתוג עסקים ומאפשר זיהוי קל ממרחק רב. בתי עסק רבים משקיעים בפרסום באמצעות שילוט חיצוני שמאפשר פרסום לקהל הרחב והעברת מסרים בצורה קלה, נוחה ופשוטה לשיווק מוצרים ועוד. חיתוך CNC  מהווה שיטת חיתוך מתקדמת בענף התעשייה והוא כולל מגוון רב של טכניקות ושיטות מתקדמות. החיתוך מתבצע באמצעות שימוש מחשב שמתוכנת לחתוך בהתאם לדוגמה מסוימת ועל פי העדפות ורצונות הלקוח. תוכנת המחשב מניעה את כלי החיתוך שמיועד לחתוך ביעילות ובמהירות כמות גדולה של מוצרים שונים במגוון תעשיות. מערכת השליטה יודעת לבצע בקרת איכות, באופן עצמאי, על התוצרים וזאת באמצעות חיישנים וזאת במטרה להבטיח שהתוצאה שתתקבל תהיה מדויקת ואיכותית.

  רפאל תעשיות שלטים – מומחים בחיתוך CNC

  רפאל תעשיות שלטים הינה חברה מקצועית ומובילה שהוקמה בשנת 2004 ומתמחה בתחום פתרונות פרסום ושיווק לעסקים. החברה מקפידה להעניק שירות איכותי ביחס אישי בייצור ועיצוב שילוט לבתי עסק ולאנשים פרטיים ומסייעת גם בהתקנת השלטים במיומנות ובצורה בטוחה. אנו מתמחי בייצור, עיצוב והתקנת שלטים לעסקים, חברות וארגונים בהתאמה מלאה, מדויקת וספציפית לצרכיהם וכל זאת תוך הקפדה על אחריות, אמינות ומחירים אטרקטיביים. ללא ספק, בעידן המודרני, תחום הפרסום והשיווק הפך למשמעותי במיוחד ואחד הכלים האפקטיביים בתחום זה הינו שילוט שיווקי ופרסומי שימשוך את תשומת הלב של העוברים והשבים, ירחיב את מעגל הלקוחות הקיים ויוביל לצמיחה, שגשוג ורווחיות.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   דפוס

   אצלנו ניתן להזמין גם פתרונות דפוס במחירים אטרקטיביים ! מעטפות / כרטיסי ביקור / פולדרים / חשבוניות וקבלות / תפריטים / פלאיירים / מגנטים / יומן מעוצב וכו'

   לשירות
   אותיות בנויות

   חברת רפאל תעשיות שלטים מציעה לכם מגוון רחב של שלטים לכל עסק. אצלנו תוכלו לקבל פתרונות רבים של שלטים מעוצבים באיכות הגבוהה ביותר. אנו נכוון אתכם מהפגישה הראשונה ונדאג להתאים לכם את השלט שהכי אהבתם.

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם