ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

  חיפוי אלוקובונד

  אלוקובונד חיפוי מבנים

  בעולם הבניה התעשייתי, מכירים כבר שנים ארוכות את היתרונות בשימוש בחומרים מורכבים מסוגים שונים. ייצור של חומרים אלו מתאפיין בתכונות שימושיות רבות והתאמה מלאה לצרכים שונים. ולכן, אין זה מפתיע לגלות שההתפתחויות הטכנולוגיות הללו, זולגות גם למקצועות שונים ולשימושים נרחבים יותר בתעשייה. אחד המוצרים האיכותיים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא חיפוי אלוקובונד. חברת רפאל תעשיות שלטים עושה שימוש בתהליך ההפקה של מוצריה בווריאציות שונות של חיפוי האלוקובונד.

  מה זה חיפוי אלוקובונד ואיך אפשר להשתמש בו לטובת העסק שלכם?

  חיפוי אלוקובונד הוא חיפוי אלומיניום חיצוני, שמיוצר מלוחות אלומיניום מעובדים בקפידה. בעזרת התכונה של שני לוחות אלומיניום וחומר פליאתלין, תחת חום עוצמתי וגבוהה, ניתן לקבל חיפוי אלוקובונד. היתרונות לעיבוד של לוחות האלומיניום האלו הם רבים. אך המשמעותי שבהם הוא היכולת לקבל תוצר סופי גמיש מאוד, בלתי שביר וקל לעיצוב לצורות וגדלים שונים. כמו כן, חיפוי האלוקובונד הוא חיפוי שעמיד למזג אוויר קיצוני ולכן מתאים מאוד לשהייה תחת כיפת השנים.

  בדיוק מסיבה זו, אין זה מפתיע לגלות כי מלבד השימוש בחיפוי זה כחומר חיפוי לקירות מבנים ישנים וכן הלאה. בין היתר, לקוחות רבים של חברת רפאל תעשיות שלטים, מעוניינים להשתמש בחיפוי אלוקובונד כחלק מהשכבות החיצוניות של השילוט לעסק. בין אם מדובר על שילוט פח פשוט, ובין אם החלום שלכם הוא ייצור שילוט מואר בדמות לוגו החברה, ניתן לשלב שכבה של חיפוי אלומיניום עמיד וחזק. זאת, על מנת להבטיח את העמידות לטווח הארוך של השילוט שלכם.

  חיפוי אלומיניום אלוקובונד – משימה למקצוענים

  לכל מטרה שלא תהיה, עצם העובדה שאתם רוצים לעשות שימוש בחיפוי אלוקובונד למוצרים החדשים לעסק שלכם, דורשת התקשרות עם חברה מיומנת בייצור ועיבוד החיפוי. אתם רוצים להפקיד את העבודה בידיו של אדם שיכול לספק לכם מוצר מוגמר ברמה טובה מאוד, אך גם בנראות מושלמת לעסק. ולכן, מומלץ לפנות אל הצוות של חברת רפאל תעשיות שלטים, שעושה בשנים האחרונות עבודה מיוחדת במינה ובאיכות ללא פשרות.

  חיפוי אלוקובונד

  חיפוי אלוקובונד – קל לניקיון ותחזוקה

  ישנם חומרים רבים המשמשים את ענף הבנייה ואת תעשיית השילוט והפרסום בארץ ובעולם, וללא ספק ניתן להבין את הקושי והדילמה של קבלנים, רוכשי דירות ובעלי עסקים בכל הנוגע לבחירת חומר הגלם  בו ייעשה השימוש.  חשוב לדעת שאחד מחומרי הגלם האיכותיים, הטובים והנפוצים כיום הינו אלומיניום מורכב או בשמו הבינלאומי  ,ACPכאשר בארץ חומר זה קרוי חיפוי אלוקובונד והוא מציע יתרונות רבים. אלוקובונד הוא למעשה חומר המשמש לחיפוי מבנים, המורכב משני לוחות אלומיניום וביניהם פוליאתילן בצפיפות נמוכה, מהווה חומר גלם איכותי מיוחד שמשמש בענף הבנייה ובתעשיית השלטים לפרסום. הפוליאתילן שדחוס בין שני לוחות האלומיניום הוא מה שמקנה לחומר זה קשיחות, עמידות וחוזק מופלאים. חברת רפאל תעשיות שלטים היא חברה ותיקה ומנוסה המתמחה בשילוט לעסקים ובמגוון שירותים נלווים לכך. אם אתם מחפשים אותיות מוארות צרו איתנו קשר.

  השימושים והיתרונות של חיפוי אלוקובונד

  לכל חומר בו נעשה שימוש בעולם שלטי הפרסום והבנייה ישנם יתרונות וחסרונות שקובעים את אופן השימוש בו.  חיפוי אלוקובונד לדוגמה הוא חומר עמיד במיוחד ונעשה בו שימוש נרחב בענפי התעשייה בכלל ובתחום האדריכלות בפרט, שכן הוא מתאים לחיפוי של חזיתות מבנים, משרדים, חנויות ובתי עסק, מפעלים, קניונים, מבנים ציבוריים ועוד. התכונות שמאפיינות חיפוי אלוקובונד כוללות עמידות גבוהה באופן כללי ובפרט בפני קורוזיה, משקל נמוך, כושר בידוד גבוה, הפחתת רעשים ועוד. אחד היתרונות הבולטים שלו  טמון בעובדה שהוא אינו זקוק כלל לתחזוקה שוטפת, וזאת מלבד לניקוי קל שרצוי לבצע מידי פעם בהתאם לתנאי הסביבה .יתרון נוסף הוא שהחיפוי מתאים למגוון עיצובים שונים שכן הוא מגיע במגוון צבעים וגימורים ויש לו מראה מודרני, הוא מבריק ומוסיף רבות בכל מקום בו מתקינים אותו. בנוסף, חשוב לדעת שבהשוואה לחומרים אחרים בהם עושים שימוש בתחום הבנייה ושילוט לעסקים, חיפוי אלוקובונד הוא יחסית זול ולא מהווה הוצאה כלכלית גדולה.

  אלוקובונד דמוי עץ

  רפאל תעשיות שלטים הינה חברה מובילה בתחום השלטים לעסקים שהוקמה בשנת 2004, ולאורך כל שנות פעילותה שמה דגש על הענקת שירות איכותי בייצור ועיצוב שלטים לעסקים וללקוחות פרטיים. צוות החברה המנוסה שלנו מסייע הן בבחירת העיצוב והן בהתקנה של השלטים וזאת במיומנות וביחס אישי אדיב.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   הדפסת מדבקות

   הדפסת מדבקות שקופות אנחנו חיים בעולם שבו התחרות בין בתי עסק רק הולכת ומתעצמת. כל אחד רוצה לכבוש את קהל היעד שלו, ועל כן מפתח את שיטות העבודה המתאימות ביותר לתחום העיסוק שלו. וכפועל יוצא, החשיבה...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם