ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  הדפסת מדבקות

  הדפסת מדבקות שקופות

  אנחנו חיים בעולם שבו התחרות בין בתי עסק רק הולכת ומתעצמת. כל אחד רוצה לכבוש את קהל היעד שלו, ועל כן מפתח את שיטות העבודה המתאימות ביותר לתחום העיסוק שלו. וכפועל יוצא, החשיבה היצירתית של בעלי העסקים רק הולכת ומתפתחת. זאת כשהחידוש האחרון והמיוחד ביותר שהופך לטרנד של ממש בשנים האחרונות, הוא שימוש בשירותי חברת הדפסת מדבקות שיווקיות או פרסומיות לעסק שלכם. אתם יכולים להגיע לקהלי יעד שלא חשבתם עליהם, בזכות פרסום שקט אך אפקטיבי ואמנם, כדי ליצור את האפקט האופטימלי לצרכים שלכם, אתם חייבים לבחור באיש מקצוע מיומן למשימה. הצוות של חברת רפאל תעשיות שלטים מתמחה בתהליך הדפסת מדבקות לעסקים ויכול לענות על כל דרישה במיומנות ובמהירות. אם אתם מחפשים אותיות מוארות צרו איתנו קשר בהקדם.

  מדוע שווה לכם להשקיע מאמצים בתהליך הדפסת מדבקות לעסק?

  הדפסת מדבקות לבית העסק שלכם יכולה לענות על כמה וכמה צרכים, שיקדמו את הפעילות שלכם הן בקרב הספקים והן בקרב לקוחות הקצה. בין היתר, ניתן להשתמש במדבקות כדי:

  1. לתקשר עם קהל הלקוחות – חברות רבות בוחרות להוציא את השיווק מהמרחב הווירטואלי או מהפרסום המסורתי. תקשורת עם הלקוחות דרך מדבקות נמצאה כדרך תקשורת מאוד אפקטיביים. למשל בשירותי משלוחים ניתן להדביק על שקיות המזון, מדבקה עם הצעה להנחות במשלוחים הבאים. כך הלקוחות שלכם יקבלו הפתעה קטנה ומעניינת וירצו לפנות אליכם בשנית.
  2. לפרסם את העסק – את ההצלחה הגדולה שלכם, אתם יכולים להשיג דרך מדבקות פרסומיות. לכל לקוח שרוכש את המוצרים שלכם שלחו מדבקה והציעו להם להדביק אותה בצורה ייחודיות ולהעלות תמונה לרשתות החברתיות. כך הבאזז סביב העסק שלכם יעלה, ואתם תזכו לעלייה משמעותית בביקוש לשירותים והמוצרים שלכם.
  3. מדבקות למקום העבודה עצמו – לעיתים רבות, שימוש במדבקות יכול ליצור סדר בתוך החנות או בית העסק שלכם. בין היתר, תוכלו לתייג מוצרים, ליצור הפרדה בין מחלקות ולפרסם מבצעים מיוחדים שיכולים למשוך את הלקוחות שלכם.

  הדפסת מדבקות בעיצוב אישי

  כמובן שמדבקות איכותיות משמשות אתכם גם לצרכים מקצועיים יותר. אם אתם רוצים למשל ליצור חלון ראווה מיוחד לתקופת החגים, מבלי לשנות יותר מידי את העסק, אתם יכולים לפנות לחברת הדפסת מדבקות. חברת רפאל תעשיות שלטים תיצור עבורכם את המוצר המושלם שיענה על כל הצרכים שלכם ויבטיח את הצלחתכם העסקית. אנו נלווה אתכם לאורך כל תהליך הייצור והעיצוב, עד לקבלת מוצר אופטימלי ומנצח.

  הדפסה על מדבקות

  דוגמה לקונספט שיווקי שהוכח כיעיל במיוחד בכל תחום או ענף, היא מדבקה עליה מודפסת המילה "מבצע", שתמשוך את עיני הלקוח. גם הדפסת המילה "חינם" על גבי מדבקה מעוצבת ובולטת תפיק עבורכם ערך מוסף רב, וכך גם המילים "חדש" או "בקרוב" שרלוונטיות במיוחד ללקוחות שכבר קנו מוצר מסוים בעסק שלכם, ויוכלו להתכונן לקראת השקה נוצצת של מוצר, סניף או אריזה חדשים.

  הדפסת מדבקות הוא שירות מועיל ונפוץ במיוחד עבור בתי עסק וחברות. מדבקה מודפסת על גבי פריטים ומוצרים שונים שמנוצלת באופן מדויק ומחושב, עשויה לתת דחיפה משמעותית לשיווק וקידום המכירות של העסק. שיווק באמצעות סמל מוכר, לוגו, מבצע מיוחד, מילה או גרפיקה שהוטמעו בזיכרון הצרכני של ציבור הלקוחות מהווה את אחת הדרכים השיווקיות היעילות ביותר בהן עושות שימוש חברות מובילות רבות. ללא ספק, מדובר באמצעי פרסומי יעיל במיוחד אשר יכול לחשוף את העסק שלכם לקהל רחב, ובכך יוביל להגדלת קהל הלקוחות של העסק, לצמיחה ולרווחיות. חברת רפאל תעשיות שלטים היא חברה המתמחה כבר למעלה מ15 שנה בשילוט לעסקים, מיתוג, עיצוב והדפסת מדבקות.

  הדפסת מדבקות מעוצבות לעסקים

  חברת רפאל תעשיות שלטים הוקמה בשנת 2004 ולאורך שנות הפעילות שלה מקפידה להעניק שירות מוביל בייצור ועיצוב שלטים ללקוחות פרטיים ועסקיים, זאת לצד ייבוא ושיווק שלטי לד מעוצבים במגוון גדלים, ארגזי תאורה ומוצרים נוספים. צוות החברה מנוסה גם בהתקנת שילוט בצורה איכותית ויציבה שמסייעת בפרסום ושיווק בתי עסק רבים במחירים משתלמים במיוחד.

  הדפסת מדבקות בשיטה דיגיטלית

  כאשר אנו עוסקים בכל נושא הדפסת מדבקות חשוב לתת את הדעת לאיכות המדבקה לפני שתזמינו מלאי גדול לבית העסק שלכם. בבואכם לחפש חברה המספקת מדבקות, חשוב לבקש דוגמאות לעבודות קודמות שעשה, לבחון אותן לעומק. חשוב לבדוק את את איכות ההדפסה והדבק של המדבקות מראש. מומלץ גם לבחון את הסגנון הגרפי והקווים העיצוביים השונים  של אותו הספק, שכן האפשרות ליהנות משני שירותים משלימים שמציע אותו ספק במחיר ובאיכות משתלמים, היא האפשרות הכדאית והמומלצת ביותר, במיוחד במצבים בהם תזדקקו לכמות גדולה של מדבקות עם עיצוב זה או אחר. למידע נוסף על טוטם או עמוד הכוונה דומה צרו איתנו קשר.

  מדבקות ממותגות לעסק

  מדבקה עם הלוגו, על נייר או סרט, היא אפשרות זולה יחסית, אך מקורית לקידום ושיווק העסק שלכם. מדבקות ממותגות לעסק ניתן למצוא ממש בכל מקום. עבור בעלי עסקים, זוהי דרך יעילה למשוך את תשומת לב הלקוחות הפוטנציאליים לשירותים הניתנים או לסחורה הנמכרת. אפשר לפגוש אותן הן על המוצרים עצמם, על המדפים של מרכזי קניות, חלונות רכב, ואת המקוריים ביותר ניתן אפילו להצמיד לדלת המקרר. כדי לקדם את העסק שלכם במקביל עם שלט חוצות מקורי, חברת רפאל תעשיות שלטים יעזרו לכם בעיצוב מדבקות שימשיכו את הקו העיצובי של החברה שלכם, ויקדמו את העסק שלכם.

  איך מעוצבות מדבקות ממותגות לעסק?

  מדבקות ממותגות לעסק הן מדבקות לרוב עם לוגו חברה מודפס. הן משמשות בעיקר לרכבים רשמיים או לפרסום ויראלי. הן יכולות לשמש גם לפרסום על חלונות ודלתות של מרכזי קניות גדולים, סופרמרקטים וחנויות, בתוך הבית או על המוצרים של החברה. במדבקה יכולה להיות לוגו חברה, הסמלים שלה או מידע טקסט עם פרטי התקשרות. אם המדבקה בגודל גדול יותר, אז זה גם מאפשר לך ליישם מידע על מבצעים, הנחות ועוד. כשהלקוח רואה לוגו מוכר, הוא בהחלט יבחר במוצר זה כמוצר ידוע שכבר ניתן לאשר את איכותו על ידי ניסיון אישי. או להיפך, אם המוצר עדיין לא היה ידוע, מדבקה בהירה עם לוגו היא תמריץ חזותי להעריך את איכות המוצר.

  מדבקות תלת מימד

  סוג המדבקות המבוקש ביותר. מדובר בפרסום תלת מימדי של מוצרים שפשוט אי אפשר להסיר מהם את העיניים. לרוב מדובר על מדבקות ממותגות לעסק שניתן להדביק על מכשירי חשמל ביתיים, מחשבים ניידים ומחשבים, ציוד רפואי ותעשייתי ורהיטים. התלת מימדיות של התמונה מושגת על ידי שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחדשניות בתחום ייצור המדבקות לעסקים.

  שם המותג אשר יתנוסס על מדבקות ממותגות לעסק יעזור לשגשוג העסק לאורך זמן. לאחר פיתוח לוגו מדליק וקליט, מסע הפרסום רק מתחיל. אם אין לכם מקום פיזי להציב בו שלט קליט עבור העסק לשכם, זה לא אומר שלא תוכלו לשווק אותו ביעילות. הפתרון הטוב ביותר עבורכם הוא מדבקות לעסק. לפרטים נוספים צרו קשר עם חברת רפאל תעשיות שלטים.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   בית דפוס מדבקות

   ישנן דרכים רבות לפרסם את בית העסק. בעזרת שלטים, פרסומות בטלוויזיה וברשתות החברתיות, ספונסרים של קבוצות ספורט ועוד. אתם מרגישים שאתם צריכים לפרסם את בית העסק שלכם בצורה יוצאת דופן, לצאת מהקופסא. ואז עולה הרעיון הגאוני של הדפסת מדבקות בעיצוב אישי. מדבקה אפשר להדביק בכל מקום! על גב האוטו, על מחשב הנייד, בשירותים של מסעדות רחוב ובתחנות דלק, ואפילו סתם לחלק את המדבקות ברחוב. אם המדבקה היא אופנתית, עם לוגו יפה וכיתוב מגניב, אנשים ירצו להדבק את המדבקה איפה שתהיה הזדמנות. בשביל זה, רפאל תעשיות שלטים כאן. אנחנו מעצבים ומדפיסים מדבקות בעיצוב אישי במחיר המשתלם ביותר.

   יתרונות הדפסת מדבקות בעיצוב אישי

   ישנם יתרונות רבים במדבקות כדרך שיווקית. ראשת, מדבקות הן זולות. בניגוד לשלט, שהוא בולט ויש לו את היתרונות שלו, אפשר להכין אלפי אם לא עשרות אלפי מדבקות מכל סוג וגודל במחיר של שלט אחד. המדבקות מגיעות ברבים, כך שאפשר לפזר אותם בכל האזור בו תרצו שאותו עסק יתפרסם- כלומר בערים הסמוכות ובמקומות בהם אותו עסק יכול להיות רלוונטי, למשל מדבקה של חנות בגדים אופנתית בבית ספר תיכון, מדבקות של אינסטלטורים באזור מגורים ועוד. המדבקות יכולות להיות במגוון גדלים, המון צבעים, עם כיתוב רב או משפט מחץ. אם אתם רוצים מדבקות לעסק שלכם אך לא יודעים באיזה גודל ובאיזו צורה, מוזמנים להתייעץ איתנו ואנחנו נעצב לכם את המדבקה המושלמת בשבילכם וכמובן נכין לכם אותן.

   מי אנחנו מדפיסי המדבקות

   הדפסת מדבקות בעיצוב אישי ניתן למצוא במקומות רבים, אך באיכות כמו של רפאל תעשיות שלטים לא תמצאו. החומרים בהם אנחנו משתמשים הם מהטובים ביותר בשוק, המדבקות הן עמידות, בצבעים חזקים ולוקח להן המון זמן להיהרס. בנוסף למדבקות, אנחנו חברה המתמחה בשלטים מכל הסוגים, בכל הגדלים ולכל מקום. את העבודות שלנו תוכלו למצוא ברחבי הארץ, בין היתר בחברות מוכרות כמו מגה בעיר, מחסני תאורה, VIVINO, המקסיקני, צומת ספרים ועוד. את המדבקה או השלט הבא לעסק שלכם, זה ברור שעושים את רפאל תעשיות שלטים!

   תחומי התמחות נוספים

   גדר מדברת

   גדר מדברת מחיר גדר מדברת משמשת לרוב באתרי בניה ובאזורים בהם מתבצעות עבודות שונות בעוצמת רעש גבוהה ותוך סיכונים שונים. בזכות הגדר המדברת ניתן לשמור על בטיחותם של העוברים והשבים בסביבת אתרי הבניה, ובנוסף באפשרות היזמים...

   לשירות
   אותיות מוארות

   אותיות מוארות מיוחדות רושם ראשוני הוא החוק הכי חשוב בכל אינטראקציה אנושית. על אחת כמה וכמה אם אתם רוצים ליצור עניין ולמשוך אליכם קהל רב. בעולם העסקים, הבינו כבר לפני שנים רבות שאי אפשר להחליף את...

   לשירות
   חיתוך CNC

   טכניקות החיתוך של מוצרים שונים עברו לאורך השנים שכלולים ושדרוגים מהותיים, אשר הקלו עד מאוד על אנשי המקצוע ביצירות שונות לכל המטרות. ואולם בשנים האחרונות התפתחות משמעותית בעולם חיתוך המתכות והמוצרים הקשיחים מאפשרת להגיע לתוצרים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם