ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  גדר מדברת

  גדר מדברת מחיר

  גדר מדברת משמשת לרוב באתרי בניה ובאזורים בהם מתבצעות עבודות שונות בעוצמת רעש גבוהה ותוך סיכונים שונים. בזכות הגדר המדברת ניתן לשמור על בטיחותם של העוברים והשבים בסביבת אתרי הבניה, ובנוסף באפשרות היזמים והקבלנים להעביר מסרים שיווקיים מסוימים באופן אפקטיבי, ואף לשמש את שטח הגדר כשטח פרסום לחברות אחרות. על מנת להבטיח שהגדר תבנה בצורה נכונה ותסייע למימוש המטרה בצורה הטובה ביותר, חשוב לפנות לחברה מקצועית, מוסמכת ובעלת מוניטין בתחום פתרונות שילוט לעסקים וחברות כמו חברת רפאל תעשיות שלטים, המתמחה בתחום משנת 2004. רק עם חברה מוכרת ומנוסה תוכלו להיות בטוחים כי נעשה שימוש בחומרי גלם איכותיים וכי הצבת הגדרות המדברות תתבצע על ידי צוות עובדים מיומן ואחראי.

  כל מה שחשוב לדעת על גדר מדברת

  במהלך השנים האחרונות, נוצרו ועודכנו חקיקות שונות בתחום הבניה, ונהלים שקובעים שעל כל קבלן או יזם שמעוניינים לבצע הרחבה או עבודת בניה כלשהי חלה החובה להקים גדר מדברת. גדר מדברת היא למעשה גדר בטיחותית וממותגת שתפקידה הוא לשמור על העוברים והשבים באזור הבניה, אך גם להסוות אותו ולשוות לו מראה אסתטי יותר. לאור התקנות והנהלים החדשים, חשוב להפקיד את  עבודת הקמתה של הגדר בידיים מיומנות ומנוסות שיבצעו אותה על הצד הטוב ביותר. בין אם הגדרות מיועדות לפרויקט תמ"א 38, פינוי בינוי או ביצוע עבודות בשטחים אחרים שדורשים תיחום, בבואכם להזמין גדרות מדברות, חשוב להתייעץ ולשתף פעולה עם מומחים. חברה מקצועית ומנוסה  המתמחה בכל ההיבטים הרלוונטיים החל משלב הייצור של הגדרות ועד להתקנתן כנדרש. מעבר להתאמה והתקנה של גדר מדברת, צוות המומחים שילווה אתכם יכול לסייע במשימות גידור נוספות, כמו גידור של שטחים פרטיים, גידור אתרי בנייה, גידור איסכורית, וכן עבודות מתכת שונות ואף התאמת שלטי הכוונה ואזהרה באתרי בנייה ובמוסדות ציבוריים.

  מומחים בנושאי גדר מדברת

  רפאל תעשיות שלטים הוקמה בשנת 2004 ומתמחה בהתאמת פתרונות שילוט לעסקים ואמצעי בטיחות שונים לקבלנים ויזמים באתרי בנייה. צוות החברה המקצועי והמנוסה יסייע לכם בבחירת עיצוב השלטים וכן בהתקנה שלהם בצורה נכונה, מיומנת ואיכותית.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   מה מיוחד כל כך במוצר כל כך פשוט?

   ישנם דברים קטנים שמושכים את תשומת בלב שלנו, בין אם אנחנו מבחינים בכך במודע ובין אם לא. אחד הדרכים להשקיע בפרסום מוצר, חנות או שירות של אדם הוא על ידי שלטים. אותם אנחנו רואים בכל...

   לשירות
   חיתוך CNC

   טכניקות החיתוך של מוצרים שונים עברו לאורך השנים שכלולים ושדרוגים מהותיים, אשר הקלו עד מאוד על אנשי המקצוע ביצירות שונות לכל המטרות. ואולם בשנים האחרונות התפתחות משמעותית בעולם חיתוך המתכות והמוצרים הקשיחים מאפשרת להגיע לתוצרים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם