ליצירת קשר

השאירו פרטים, סוג שלט מבוקש ומיקום ונחזור אליכם בהקדם

  אות ציון לעסק שלכם – כיצד תשדרגו?

  בית העסק שלכם חייב שידרוג קל. אתם מרגישים שיש לו פוטנציאל מכירות גדול יותר, והמטרה שלכם היא להכניס כמות גדולה יותר של אנשים ולחשוף את החנות לקהל כמה שיותר רחב. אחת הדרכים לעשות זאת עם מעט מאוד מאמץ היא שילוט נכון בכניסה לבית העסק, סמל שיגרום לאנשים להסתקרן מה יש בחנות ולגרום לכך שיכנסו אליה. אם אתם מחפשים חברה אמינה, בעלת ניסיון רב ומקצועית ביותר, אנחנו רפאל תעשיות שלטים נשמח לעמוד כאן לשירותכם ולהכין כל שלט שרק תחלמו עליו!

  משמעות של ציון נכון

  שילוט אינו רק כיתוב בכניסה למבנה, חנות או באמצע הכביש, יש לו משמעות שיווקית עמוקה יותר מזה. מוצר טוב יכול לשדר את אופי בית העסק, איזה קהל יעד מיועד לכך, האם מדובר בעסק יוקרתי או עסק עבור כולם ועוד. סימון מסקרן עם כיתוב מתאים מושך לקוחות באותו רגע אל החנות, או שיזכרו את שם החנות ויחזרו אליה בעת הצורך. זה יכול להיות בכניסה לבית העסק או כפרסומות ברחבי העיר.

  מגוון השלטים שלנו

  רבים שואלים איך נראה שילוט נכון ואידיאלי לעסק, והאמת, הוא יכול להיות כל כך מגוון כך שגם לנו אין את התשובה המתאימה לתת. מוצר טוב מתחשב בפרמטרים כמו מהו בית העסק, מה הוא רוצה לשדר, מהו תקציב המוצר ועוד. תוכלו לעצב שלטים מוארים ושלטים שאינם מוארים, שלטים מודפסים ושלטים העשויים מאותיות בולטות, שלטים צבעוניים ושלטים בצבעי שחור לבן, בגופנים משוגעים או בכתב נורמטיבי, סימון ענק ושילט קטן, כל אחד מהם הוא טוב ומתאים, שוב ביחס למה בית העסק רוצה לשדר אנחנו נשמח לעזור לכם לעצב את השלט המושלם עבורכם וכמובן להכין לכם אותו.

  קצת על החברה

  רפאל תעשיות שלטים הינה חברה מובילה ומוכרת בארץ לעיצוב והכנת שלטים מכל הסוגים. החברה נוסדה ב2004 על ידי האחים קורקוס ומאז החברה רק בעליה ומוכרת מאוד על ידי בתי עסק רבים. עם עיצובים והכנת שלטים לחברות מוכרות כמו צומת ספרים, מחסני תאורה, המקסיקני ועוד אנחנו חברת שילוט בעלת מוניטין גבוה מאוד.

  ליצירת קשר

  השאירו פרטים ונחזור בהקדם

   מאמרים נוספים

   ציון פרסום לעסק – כל המידע אודות המוצר

   ישנן דרכים רבות לפרסם את בית העסק, באופן מודע וגם באופן פחות מודע- פרסומות בטלוויזיה, מגנטים על מקרר, ספונסרים של קבוצות ספורט ועוד. אחת הדרכים החזקות ביותר לפרסום בימים אלו הן בעזרת שלט לעסק. השלטים...

   לשירות

   ליצירת קשר

   השאירו פרטים ונחזור בהקדם