ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

חיתוך cnc

טכניקות החיתוך של מוצרים שונים עברו לאורך השנים שכלולים ושדרוגים מהותיים, אשר הקלו עד מאוד על אנשי המקצוע ביצירות שונות לכל המטרות. ואולם בשנים האחרונות התפתחות משמעותית בעולם חיתוך המתכות והמוצרים הקשיחים מאפשרת להגיע לתוצרים טובים הרבה יותר, כמעט לכדי שלמות. טכניקת חיתוך CNC היא טכניקה שמתבססת על הנעה ממוחשבת כל כלי חיתוך וכלי עיבוד שבבי. בין היתר נעשה שימוש במקדחות מתקדמות, מחרטות או מכרסמות. וכך, יכול איש מקצוע מומחה בפעולות חיתוך ה-CNC ליצור לכם כמעט כל מוצר בפרק זמן קצר ובהצלחה מיטבית. לחברת רפאל תעשיות שלטים צוות מקצועי שמתמחה בחיתוכי CNC לצרכים שונים, ויכול ליצור לכם מוצרים מדהימים במינימום השקעה ובמקסימום דיוק.

מה ניתן ליצור בעזרת מכונת חיתוך CNC?

לשימוש בטכניקת חיתוך CNC יש שימושים רבים מאוד, בכל עולמות התוכן השונים ובתחומי ייצור קיימים ומתפתחים. אבל, כשמדובר על עולם השיווק והפרסום, ישנם כמה שימוש מרכזיים לשיטת חיתוך זו, כשבניהם ניתן למצוא:

  1. שלטים למשרד – אתם יכולים ליצור שלטים מורכבים הרבה יותר, מדויקים ועמידים על ידי שימוש בחריטה וחיתוך CNC. כך כל אחד מהשמות או המיקומים הרלוונטיים יקבל צורה ברורה שתישמר לאורך שנים, גם אם הצבע מתקלף חלילה. כמובן שאתם יכולים להתאים גם את סוג החומר עליו מתבצעת החריטה כדי לקבל את תוצר החזק והיציב ביותר.
  2. שלטים מוארים – התאמת שלטים מוארים לחנויות ולבתי עסק הופכת בשנים האחרונות לתופעה של ממש. וייצור מהיר ומדויק של שלטים אלו, הוא ייצור שמתבסס על מכונות CNC מתקדמות, שכן רק כך ניתן להטמיע במחשב את צורת השלט ולתת למכונה לעשות את העבודה הקשה.
  3. אותיות למיתוג חנויות – אם אתם רוצים לחדש, לשפץ או לשנות רק חלק מסוים מהשילוט בחנות שלכם, אתם לא צריכים להשקיע משאבים עצומים. עבודה זריזה של מכונת CNC תסייע לכם להתאים את סגנון האות החסרה, לשילוט שכבר קיים אצלכם בעסק. כך, הקונים שלכם לא ירגישו ככל בשינוי ואתם תוכלו לשמור על רמה טובה ואיכותית של שילוט.

הדרך הקלה לעבד חומרים מורכבים

עבודה מקצועית על מכונת CNC יכולה להציג לכם במהירות ייצור שלא נראתה כמוה, תוצרים מושלמים לצרכים שלכם. ולכן, אנחנו בחברת רפאל תעשיות שלטים, מעודדים את הלקוחות שלנו לבחור בייצור של שלטים שמבוסס על שימוש במכונת cnc. כך אנו מבטיחים לכם רמת דיוק ואיכות שאין שניה לה, בשילוב עם עבודה מקצועית.

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

מאמרים נוספים

טפטים

לחלל הפנים של בית העסק שלכם, מגיע בדיוק את אותה ההתייחסות כמו לשלטי הכניסה ולעיצוב החיצוני. בשלבים הראשונים להקמת העסק יש לעצב את החלל בצורה מזמינה ונעימה, שכוללת שילוב של מדפים, אזורי תצוגה וחללים מרווחים...

לשירות
שלטי פח

אין בעל עסק שרוצה במכוון לגרום לבית העסק שלו להציג מצג לא מקצועי כלפי חוץ. שהרי כולנו מבינים עד כמה מהותי הוא הרושם הראשוני של הלקוח. על כן, מידת הנכונות שלכם להשקיע ביצירת שילוט מעוצב...

לשירות
הדפסת מדבקות

אנחנו חיים בעולם שבו התחרות בין בתי עסק רק הולכת ומתעצמת. כל אחד רוצה לכבוש את קהל היעד שלו, ועל כן מפתח את שיטות העבודה המתאימות ביותר לתחום העיסוק שלו. וכפועל יוצא, החשיבה היצירתית של...

לשירות

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם