חיפוי אלוקובונד

בעולם הבניה התעשייתי, מכירים כבר שנים ארוכות את היתרונות בשימוש בחומרים מורכבים מסוגים שונים. ייצור של חומרים אלו מתאפיין בתכונות שימושיות רבות והתאמה מלאה לצרכים שונים. ולכן, אין זה מפתיע לגלות שההתפתחויות הטכנולוגיות הללו, זולגות גם למקצועות שונים ולשימושים נרחבים יותר בתעשייה. אחד המוצרים האיכותיים והמבוקשים ביותר בשנים האחרונות הוא חיפוי אלוקובונד. חברת רפאל תעשיות שלטים עושה שימוש בתהליך ההפקה של מוצריה בווריאציות שונות של חיפוי האלוקובונד.

מה זה חיפוי אלוקובונד ואיך אפשר להשתמש בו לטובת העסק שלכם?

חיפוי אלוקובונד הוא חיפוי אלומיניום חיצוני, שמיוצר מלוחות אלומיניום מעובדים בקפידה. בעזרת התכונה של שני לוחות אלומיניום וחומר פליאתלין, תחת חום עוצמתי וגבוהה, ניתן לקבל חיפוי אלוקובונד. היתרונות לעיבוד של לוחות האלומיניום האלו הם רבים. אך המשמעותי שבהם הוא היכולת לקבל תוצר סופי גמיש מאוד, בלתי שביר וקל לעיצוב לצורות וגדלים שונים. כמו כן, חיפוי האלוקובונד הוא חיפוי שעמיד למזג אוויר קיצוני ולכן מתאים מאוד לשהייה תחת כיפת השנים.

ובדיוק מסיבה זו, אין זה מפתיע לגלות כי מלבד השימוש בחיפוי זה כחומר חיפוי לקירות מבנים ישנים וכן הלאה. בין היתר, לקוחות רבים של חברת רפאל תעשיות שלטים, מעוניינים להשתמש בחיפוי אלוקובונד כחלק מהשכבות החיצוניות של השילוט לעסק. בין אם מדובר על שילוט פח פשוט, ובין אם החלום שלכם הוא ייצור שילוט מואר בדמות לוגו החברה, ניתן לשלב שכבה של חיפוי אלומיניום עמיד וחזק. זאת, על מנת להבטיח את העמידות לטווח הארוך של השילוט שלכם.

חיפוי אלומיניום אלוקובונד – משימה למקצוענים

לכל מטרה שלא תהיה, עצם העובדה שאתם רוצים לעשות שימוש בחיפוי אלוקובונד למוצרים החדשים לעסק שלכם, דורשת התקשרות עם חברה מיומנת בייצור ועיבוד החיפוי. אתם רוצים להפקיד את העבודה בידיו של אדם שיכול לספק לכם מוצר מוגמר ברמה טובה מאוד, אך גם בנראות מושלמת לעסק. ולכן, מומלץ לפנות אל הצוות של חברת רפאל תעשיות שלטים, שעושה בשנים האחרונות עבודה מיוחדת במינה ובאיכות ללא פשרות.

ליצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

    מאמרים נוספים

    ליצירת קשר

    השאירו פרטים ונחזור בהקדם